Cena Shiba Inu klesá, kvůli zrušení 13 bilionů tokenů SHIB

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Navzdory krátké býčí rally aktivované zprávou, že kryptoobchodní platforma Binance stakovala 4 biliony SHIB, token Shiba Inu nedokázal udržet svou dynamiku poté, co vyšly najevo nové informace, že kryptoburza ve skutečnosti zrušila téměř 13 bilionů tokenů.

Shiba Inu klesá

Původně Shiba Inu vyletěla na cenu 0,000009593 USD, což je o více než 17 %, poté co 10. ledna sdílel twitterový profil pro sledování spalování SHIB Shibburn zprávu o tom, že Binance stakovala 4 biliony psích meme coinů.

Autor příspěvku však později ustoupil, aby zahrnul další informace a upřesnil, že 12 661 395 600 288 SHIB (v té době v hodnotě 116 231 611 USD) bylo dříve zrušeno z burzy ShibaSwap společností Binance, a teprvé poté byly stakovany 4 biliony tokenů.

SHIB cena reaguje

Po nejnovějším vývoji se cenová dynamika tokenu zastavila, což způsobilo, že Shiba Inu ztratila až 4,94 % na svých denních grafech a aktuálně se obchoduje na ceně 0,000008952 USD.

To však znamená, že cena SHIB má v současnosti stále solidní nárůst ve výši 8,25 %, zatímco její pokrok na měsíčních grafech v současnosti činí 0,56 % a tržní kapitalizace 4,92 miliardy USD.

V tuto chvíli je sentiment kolem SHIB na 1denních grafech v „neutrální“ zóně, výsledek oscilátorů indikuje „prodej“ na čísle 3 (na rozdíl od „koupit“ na  čísle 1) a klouzavé průměry (MA) ukazují směrem k „nákupu“ na číslo 9 (ve srovnání s „prodejem“ na čísle 5).

Shiba Inu 1denní měřidla. Zdroj: TradingView

Závěr

Na kryptoměnové platformě CoinMarketCap se začátkem ledna Shiba Inu objevila na prvním místě v oblíbenosti. Následoval ji bitcoin a poté Polygon. V době psaní tohoto článku ale již došlo k přehození, a na prvním místě je nyní Bitcoin.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Mamlasman

Co znamená, že je zrušila???

spot_img