Cena Etherea by mohla do konce roku 2026 dosáhnout 8 000 USD

5
(2)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Síť Etherea se začíná více využívat v oblasti herního průmyslu a tokenizace. To by mohlo v příštích třech letech znamenat pětinásobný nárůst ceny ETH, uvedla banka.

Cena etheru (ETH) má potenciál do konce roku 2026 dosáhnout 8 000 dolarů oproti současné úrovni těsně pod 1 600 dolarů. Píše o tom Geoff Kendrick, vedoucí oddělení FX Research, West a Digital Assets Research ve Standard Chartered Bank.

Ethereum, herní průmysl a tokenizace

Dominantní využití Etherea je v současné době především v oblasti non-fungible tokenů (NFT) a decentralizovaných financí (DeFi). Kendrick uvedl, že vývoj směrem k hernímu průmyslu a tokenizaci by měl přidat „významnou poptávku“.

„Důležité je, že by to mělo poskytnout příklady ‘proof of concept’, ve kterých celé odvětví přicházejí na blockchain jiného projektu, aby využili jeho výhod,“ dodal. „Do roku 2025 až 2026 očekáváme v těchto oblastech významný vývoj.“

Z krátkodobého hlediska by podle Kendricka měl halving bitcoinu (BTC) v dubnu 2024 „pomoci zvednout všechny lodě“ a ETH by podle něj měl do konce příštího roku dosáhnout 4 000 dolarů.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan H.

Kdyz pujde nahoru btc tak pujde i eth. Tezko ale rict jak to bude s cenou si myslim.

Michal

10000 na tu cenu se jednou jistě podíváme.

Čumsem

Korun? 😉

spot_img