Cardano dosáhlo tříměsíčního maxima a vyšplhalo se nad 0,50 USD navzdory medvědím metrikám

3.8
(4)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Cena Cardana v pátek vzrostla na 0,57 USD a dosáhla tak tříměsíčního maxima. Téměř 80 % adres peněženek Cardano je v současné době ziskových, což připravuje ADA na odprodej. Drobní investoři do Cardano hromadí tokeny ADA, zatímco velcí investoři do peněženek své podíly rozdělují.

Cena Cardana se po tříměsíčním čekání držitelů ADA vyšplhala na 0,57 USD. Token alternativy Etherea rostl spolu s dalšími předními kryptoměnami. Růst ceny Cardana je provázen rozdělením podílů v peněženkách velryb.

Cena Cardano dosáhla nejvyšší úrovně za poslední tři měsíce

Cena kryptoměny se vyšplhala z 0,38 USD 1. prosince na 0,57 USD v pátek, což představuje nárůst o necelých 60 %. Při současné cenové úrovni 0,57 dolarů sedí podle údajů IntoTheBlock téměř 80 % adres peněženek Cardano na nerealizovaných ziscích.

Ceně ADA hrozí korekce, pokud by výše zmíněné peněženkové adresy realizovaly své zisky. A to proto, jelikož by to zvýšilo prodejní tlak na aktivum.

On-chain metriky vykreslují medvědí pohled

Velcí investoři držící tokeny ADA distribuovali své podíly od 24. září. Zatímco maloobchodní investoři držící 1000 až 1 milion ADA tokenů soustavně akumulovali. Podle údajů společnosti Santiment to značí distribuci ze strany velkých peněženek a akumulaci ze strany maloobchodníků.

Obvykle je cena při výběrů zisků velkými hráči doprovázena propadem. Nicméně v tomto případě cena ADA navzdory aktuální situaci vzrostla.

Poměr tržní hodnoty k realizované hodnotě (MVRV) za 30denní období činí 19,59 %. To je podle údajů společnosti Santiment nejvyšší hodnota za poslední tři měsíce. To je pro ADA pravděpodobně bearish signál, protože držitelé, kteří Cardano získali v posledních 30 dnech, sedí na nerealizovaných ziscích.

V době psaní tohoto článku se cena Cardana obchoduje nad úrovní 0,59 USD poté, co držitelům ADA přinesla téměř 40% týdenní zisky.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pietro

ADA jede.. 🙂

an onym
Hodnocení článku :
     

Tyhle cenové vlnky neřešme, je to jen šum. Důležitější jsou projekty, které se na Cardanu vyvíjejí, spouštějí, fungují a taky vývoj samotného Cardana. Tyhle věci rozhodnou jaká bude budoucnost ( a nepřímo i cena) Cardana.

spot_img