Bývalý ruský prezident předpovídá krach dolaru i eura a přechod na kryptoměny

3.3
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ruský politik a bývalý prezident Ruské federace Dmitrij Medveděv ve svém nedávném příspěvku uvedl, že americký dolar a euro jednoho dne ztratí svoji hodnotu. Kryptoměny se však dostanou do popředí. Co dalšího prohlásil bývalý ruský prezident?

Dmitrij Medveděv předpovídá globální krach

Bývalý ruský prezident v letech 2008 až 2012, Dmitrij Medveděv, před nedávnem zveřejnil svoji předpověď na rok 2023. Ve svém příspěvku na sociální síti Twitteru uvádí, že v příštím roce může dojít ke kolapsu Mezinárodního měnového fondu a Světové banky. Ve svém příspěvku uvedl:

Brettonwoodský systém monetárního řízení se zhroutí, což povede ke krachu MMF a Světové banky. Euro a dolar přestanou obíhat jako globální rezervní měny. Místo toho budou aktivně používány digitální fiat měny.

Medveděv tak předpovídá, že pád MMF a dalších finančních institucí by mohl snížit sílu amerického dolaru a eura, což by mělo za následek přechod na kryptoměny. Americký dolar by mimo jiné ztratit dominantní postavení jako globální rezervní měny.

Příspěvek ruského politika okomentoval také zakladatel Tronu, Justin Sun. Ten ve své reakci prohlásil, že kryptoměny mají potenciál stát se globální rezervní měnou. Pád eura a dolaru by tak způsobil masivní adopci kryptoměn.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 662 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech bývalého ruského prezidenta myslíte vy? Jak sledujete budoucí vývoj kryptoměn vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celé vlákno na sociální síti Twitter si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pan Contras

Šejkové přestali brát za olej výhradně dolar a jediná záchrana tohoto letadla je závislost Evropy na energiích z USA. Evropa pak bude potřebovat dolar. Jinak nastane v USA hyperinflace.

Pavel
Hodnocení článku :
     

S první části, že USD a EUR ztratí svoje dominantní postavení souhlasím a osobně se na ně těším, nechápu jak se všichni mohli nechat tak dlouho Američany okrádat. Jejich náhradou ovšem nemůže být nějaká digitální fiat měna, protože ty budou plně manipulovány příslušnou centrální bankou. Tuto úlohu jak dodává autor článku může plnit pouze krypto měna. Samozřejmě jen taková, která bude mít všeobecnou důvěru, tedy bude decentralizovaná tak aby ji zadný stát nemohl ovládnout.

Nemam

Byvaly rusky prezident je metrosexual, co si foti duckfaces ve vytahu a dava to na socialni site… Jak o nem vubec muzete zverejnovat clanky?:D

Yolo

Taky si myslím, že měnový systém krachne. Ale jen tehdy, až budou mít mocní digitální náhradu, která bude fungovat úplně stejně, jak fungovala fiat měna 😀

bkf1

Bylo by fajn podotknout, že sám pan “klasický ruský blábolista” označil své výroky za “divoké”. Spíše chtěl provokovat klasickými ruskými nesmysly, které nemají hlavu ani patu.
PS: Brettonwoodský systém… nepadl náhodou už před více jak 50ti lety?

Libor

tomuhle pošukovi vubec nejde o krypto, ten jen z nenavisti vůči západu blekotá jednu katastrofickou vizi za druhou (rozpad eu, valka nemecka vs francie, obcanska valka v americe atd)

spot_img