Coinfloor plánuje burzu pro první fyzicky doručované krypto futures

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Coinfloor, londýnská skupina kryptoburz pro institucionální a profesionální investory a obchodníky, plánuje otevřít futures burzu pro digitální aktiva, která bude obsahovat první fyzicky doručované futures kontrakty.

Nová burza, CoinfloorEX umožní minerům, hedgeovým fondům, obchodníkům a profesionálním investorům, aby mohli využít finanční potenciál Bitcoinu prostřednictvím speciálně navržených kontraktů a operačních kontrol.

Ochrana ceny

Tyto první fyzicky doručované futures kontrakty byly pro CoinfloorEX navrženy tak, aby ochránily investory a obchodníky před poklesem cen na pozicích v okamžiku vypořádání, jakož i před obavami z manipulace s trhem.

Vypořádání je založeno spíše na fyzickém dodání, než na indexové ceně z jiných obchodů, čímž je zajištěna vyšší cenová transparentnost.

Ochrana burzy

Přístup ke spotové burze společnosti Coinfloor umožní investorům převést Bitcoin na fiat měnu po fyzické dodávce a poskytne příležitosti k dlouhodobějšímu zhodnocení měny.

Burza je zajištěna 100% cold úložištěm s vícenásobným ověřením podpisu, což poskytuje i ochranu pro klientská portfolia před krádeží, ztrátami nebo jinými bezpečnostními problémy spojenými s částečným online nebo pouze online úložištěm.

Coinfloor také provádí měsíční audit solventnosti bilančních zůstatků Bitcoinu.

Několik tradičních burz, jako jsou CME a CBOE, nabízejí hotovostní futures, které jsou sice vypořádány hotově, jenže kryptoměna při tom “zůstane na jednom místě”.

Mohlo by vás zajímat: Jak ovlivní spuštění futures cenu Bitcoinu?

První fyzicky doručovaná smlouva bude spuštěna v dubnu a bude určena pro Bitcoiny.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdrojccn.com
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img