Brian Kelly – Bitcoin je na vzestupu – máme poslední šanci ho nakoupit za 200 000 Kč

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Brian Kelly, zakladatel a generální ředitel společnosti BKCM LLC, věří, že dny, kdy byl Bitcoin degradován na pozadí finančního trhu, skončily. Kryptoměna číslo jedna znovu ožila a dále již nemůže být ignorována.

Bitcoin je seriózní projekt

Na výroční Monetary Policy Conference, kterou uspořádal Hoover Institute, Kelly uvedl, že Bitcoin je “seriózní trh.” Řekl, že v předchozích letech se diskuse o kryptoměnách jen zřídkakdy vyskytovala na hlavních finančních konferencích. Přesto se kryptoměna číslo jedna stala opakovaným tématem při této příležitosti.

Podle Kellyho, trh s virtuálními měnami již není trhem, na kterém žijí jen zarytí “kryptověřící”. Klasický finanční trh se začíná o Bitcoin vážně zajímat. To znamená, že celkově se kryptotrh už jen těžko ignoruje. Kelly také uvedl, že s celkovou kapitalizací kryptotrhu ve výši 460 miliard dolarů byla zvýšená pozornost odůvodněná.

O Bitcoin mají zájem už i regulované instituce jako NASDAQ:

NASDAQ zvažuje založenie vlastnej kryptoburzy

Goldman Sachs zvyšuje kredit Bitcoinu

Generální ředitel BKCM také identifikoval nedávné kroky, které provedla společnost Goldman Sachs na trhu s Bitcoinem. Slavná banka z Wall Street nedávno oznámila, že brzy začne obchodovat s Bitcoinem a Bitcoinem futures. Navrhovaný plán přinutí banku, první firmu z Wall Street, aby se podílela na obchodování s kryptoměnami. Dá se tedy očekávat, že ji budou následovat i další společnosti.

Legitimita hraje důležitou roli při vytváření třídy aktiv jako životaschopného investičního nástroje. Výkonná ředitelka společnosti Goldman Sachs Rana Yared nedávno prohlásila, že “Bitcoin není podvodem”.

Více se dozvíte v našem článku Goldman Sachs začne obchodovat s Bitcoin futures

Takové pozitivní zprávy od vedoucích hráčů v tomto odvětví slouží ke zvýšení kreditu Bitcoinu v očích velkých investorů. Nedávno se objevily zprávy o čínském investorovi, který na začátku roku 2018 během medvědího trendu koupil 10 000 Bitcoinů.

Transparentní regulace zajišťují důvěru investorů

V současnosti panuje konsensus, že kryptoměna číslo jedna je většinou bez jakýchkoliv regulačních problémů. Kelly uvedl, že regulační transparentnost týkající se Bitcoinu přispívá ke zvýšení jeho ceny. Existují zprávy, že SEC se dívá na některé altcoiny, aby zjistil, zda jsou to cenné papíry, nebo ne. Pokud jde o Bitcoin, Kelly věří, že jde o měnu, přičemž tento názor sdílejí mnozí účastníci konference.

Tip redakce: Bitcoin má na dosah 10 000 $ – kam až může vystoupat?

V současné době je Bitcoin hmatatelný. Krypto je v aktuálně čtvrtý týden na vzestupu. S odkazem na Blockchain Week Summit, který začne za pár dní v New Yorku, Kelly očekává, že se cena Bitcoinu ještě zvýší. Charlie Shrem, zakladatel Bitcoin Foundation, nedávno uvedl, že květen bude obdobím, kdy se bude Bitcoin naposledy obchodovat pod 10 000 dolarů.

Naše nejnovější video. Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanálu.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek Hološka

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img