Bosch je partnerem ve vývojové nadaci Web3 s hodnotou 100 milionů dolarů

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

100 milionů dolarů je vyčleněno na grantový program financující vývoj Web3, umělé inteligence (AI) a decentralizovaných technologií ve spolupráci mezi společnostmi Bosch a Fetch.ai.

Obě společnosti spolupracují na vytvoření nadace Fetch.ai Foundation, jejímž cílem bude podporovat průmyslové přijetí inovativního softwaru, AI a technologií Web3. Iniciativa bude financovat výzkum a vývoj decentralizovaných technologií pro případy použití v reálném světě.

Program poskytne granty ve výši 100 milionů USD na financování dlouhodobého vývoje řešení a služeb založených na Web3 pro mobilitu, průmyslové technologie a spotřební průmysl. Grantový program bude investovat do vybraných společností a partnerů po dobu tří let.

Spolupráce Fetch.ai a Bosch

Fetch.ai je společnost zabývající se umělou inteligencí z Cambridge, která vyvíjí decentralizovanou síť strojového učení, která spolupracovala s globální inženýrskou a technologickou společností Bosch. Ten poskytuje řadu řešení internetu věcí (IoT) a poznamenává, že strategickým cílem je usnadnit vývoj produktů a zařízení s umělou inteligencí. V rámci tohoto pokračujícího úsilí také zkoumá technologie Web3.

Ve správní radě Fetch.ai Foundation budou členové z Bosch i Fetch.ai a společně se budou snažit financovat konkrétní podniky a společnosti v oblasti průmyslové umělé inteligence. Předseda nadace Fetch.ai Peter Busch řekl, že Bosch má zájem o využití vyvíjejících se technologií.

Bosch jako eden z celosvětových lídrů v oblasti průmyslového inženýrství a řešení mobility vidí obrovskou potřebu chytřejších technologií a řízení, aby se vypořádal s výzvami, které přicházejí se stále propojenějšími ekosystémy v oblasti bezpečnosti/zabezpečení, soukromí a vlastnictví dat.

Závěr

Busch řekl, že kombinace Web3, AI a open-source technologií s klasickým inženýrstvím je klíčovým motorem poslání nadace prostřednictvím jejího grantového programu. Bosch a Fetch.ai se poprvé spojily v únoru 2021, aby spustily víceúčelovou blockchainovou síť zaměřenou na funkce Web3 zahrnující AI a IoT.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img