Bitcoin zaznamenal masivní pokles ve vyhledávání na Googlu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Lidé přestali mít zájem o Bitcoin již koncem roku 2017, informuje agentura Bloomberg. Do konce minulého roku jsme mohli vidět zprávy o Bitcoinu v médiích, které dříve o něm nepublikovali ani slovo. Tento tah výrazně zvedl cenu Bitcoinu a lidé bez výraznějších znalostí do něj bezhlavě investovali.

Zájem o Bitcoin upadá

Během jednoho z největších výplachů trhu mnohé kryptoměny spadly o více než 40%. Tato korekce zapříčinila, že se slovo Bitcoin ve vyhledávači Google objevuje stále méně. Pro srovnání s prosincem loňského roku, to momentálně je o 80% méně. Naposledy když se o Bitcoin zajímalo tak málo lidí, se 1 BTC obchodoval za 5000 $. Pokles zájmu za tento měsíc se shoduje s poklesem objemů obchodování oproti únoru.

Závěr

Koncem minulého roku jsme byli svědky masivního mediálního šílenství ohledně kryptoměn. Samozřejmě s poklesem ceny se Bitcoin pomalu vytrácí i z běžných novin. Právě proto je třeba kryptoměny nakoupit, když jsou levné, a využít příštího šílenství, což v budoucnu jistě přijde, až se trh opět dostane na svá maxima.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
PeKy

…protože uvědomělí lidé používají k vyhledávání DuckDuckGo. 🙂

Reklama: