3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RobLofas Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rob
Host
Rob

BCH a především pak ve variantě SV vznikly z netrpělivosti k vývoji racionálního řešení transakční propustnosti BTC. Problém řeší tak, že jej neřeší, ale odsouvají. Pokud vím, tak Satoshiho vize byla něco jako dnešní Lightning network, jehož primitivní verzi začal sám rozpracovávat už kdysi v počátcích BTC. Takže tak. Víte, pokud by Satoshi přišel s nápadíčkem zvednout velikost bloků na 128MB, znamenalo by to, že je zcela blbý. On však pravděpodobně byl spíše inteligentním jedincem či skupinou vývojářů. Blbci se drží zásadně při BCH a především pak při variantě SV.

Lofas
Host
Lofas

Jenže tu nejde ani tak o nějakou Satoshiho vyzy ale spíš o zneužití dobrého jména pravého Bitcoinu ale za to si můžou v podstatě burzy sami když podporuji tyhle forky které jsou v podstatě podvodem obohatit se na nové kryptoměně a zvýšit si tak majetek .V podstatě tyhle forky ničí důvěryhodnost kryptoměn a jejich podstatu decentralizace , pokaždé jak si budeš chtít zvýšit majetek tak si zrobíš hard fork a máš vystaráno což u fiat měny nejde aby si někdo jen tak z prdele řekl natisknu si nový dolar tak zvaný dolar dvě .

Rob
Host
Rob

To máte pravdu, Lofasi. Souhlas. Postoj burz jsem také, vzhledem k nekalým praktikám BCH, nepobral. Od začátku bylo jasné, že jde o podvod. Mně šlo hlavně o to, že když už si nějaký Wright bere do huby Satoshiho vizi (když se tedy zrovna za něj sám nevydává), měl by si alespoň lehce nastudovat, jakou vizi opravdový Satoshi vlastně ve skutečnosti měl.