Bitcoin má nyní vetší hodnotu než firmy jako Coca-Cola, Netflix nebo Disney

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Začátkem letošního září se kapitalizace Bitcoinu pohybovala kolem 190 miliard dolarů – při ceně 10 000 USD za kus. Poslední dva měsíce však cena Bitcoinu roste a společně s ní i jeho tržní kapitalizace.

Celkem jsme tak šli takřka o 100 miliard výše. Díky kapitalizaci BTC kolem 290 miliard dolarů, je jeho hodnota větší, než u hromady amerických molochů.

Sedmnáctá největší společností v USA nese jméno Home Depot a její tržní kapitalizace je 306 miliard dolarů. To už jsou příčky, ke kterým Bitcoin nemá daleko.

Bitcoin je hodnotnější než většina amerických firem

Naopak BTC přeskočil svou hodnotou firmy jako Netflix, PayPal, BofA, Coca-Cola, Salesforce a Disney. Válcuje tedy všechny americké firmy za top 17.

Kdy hodnota Bitcoinu přeskočí Apple

Cena BTC by musela dosáhnout 120 000 USD, aby se Bitcoin vyrovnal hodnotě firmy Apple, což je nejcennější společnost světa s tržní kapitalizací 2 biliony USD.

Pokud víte, jak funguje Bitcoin, nejste překvapeni

Opět nastává doba, kdy za mnou chodí lidé a ptají se, jak je možné, že něco jako Bitcoin má tak obrovskou hodnotu. Odpověď je jednoduchá. Kdo nezná mechanismus BTC, nikdy nepochopí, kde se jeho hodnota bere. A to si troufám tvrdit, že u 360 000 za kus nekončíme. Pokud si ani vy nejste jisti, proč je hodnota Bitcoinu tak vysoká, přečtěte si tuto knihu v PDF, pochopíte, jak BTC funguje a překvapení bude rázem pryč. Naopak vám otevře oči do budoucna.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img