Bitcoin live stream – kryptoaktiva ve stínu regulací Fedu a rekordní inflace

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Jak jsem zmiňoval ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC), máme nová inflační data za měsíc červen, která jsou opětovně rekordní – 5,4 %. Tak vysokou inflaci Spojené státy neměly desítky let, konkrétně od počátku 80. let. Co na to ovšem Bitcoin? Co na to zlato, dluhopisy a akcie? Americký dolar? Věří ještě vůbec veřejnost ekonomickým proklamacím Federální rezervní banky?

Pro nás je i velmi důležité, že američtí politici nám chtějí krypto solidně zregulovat. Včera proběhlo v kongresu slyšení s předsedou Fedu Jeromem Powellem a byl jsem dosti překvapený, jak moc se témata točila kolem stablecoinů a kryptoaktiv obecně. Pro americké politika se tudíž začíná jednat o důležité politické téma.

V dnešním živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě si jako vždy rozebereme vše důležité, co se týče makroekonomických témat a technické analýzy BTC, altcoinů, dolarového indexu, zlata, dluhopisů a akciových indexů.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: