Bitcoin live stream – kryptoaktiva ve stínu regulací Fedu a rekordní inflace

0
(0)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Jak jsem zmiňoval ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC), máme nová inflační data za měsíc červen, která jsou opětovně rekordní – 5,4 %. Tak vysokou inflaci Spojené státy neměly desítky let, konkrétně od počátku 80. let. Co na to ovšem Bitcoin? Co na to zlato, dluhopisy a akcie? Americký dolar? Věří ještě vůbec veřejnost ekonomickým proklamacím Federální rezervní banky?

Pro nás je i velmi důležité, že američtí politici nám chtějí krypto solidně zregulovat. Včera proběhlo v kongresu slyšení s předsedou Fedu Jeromem Powellem a byl jsem dosti překvapený, jak moc se témata točila kolem stablecoinů a kryptoaktiv obecně. Pro americké politika se tudíž začíná jednat o důležité politické téma.

V dnešním živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě si jako vždy rozebereme vše důležité, co se týče makroekonomických témat a technické analýzy BTC, altcoinů, dolarového indexu, zlata, dluhopisů a akciových indexů.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img