Binance dnes rozdala uživatelům 135 milionu dolarů a chystá se na to znovu s ETHFI, a co vy?

5
(4)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Burza Binance je poslední dny velice štědrá ke svým uživatelům, již několikátý měsíc v řadě rozdává kryptoměny v hodnotě stovek milionu dolarů. Proč to dělá? Můžete část získat i vy?

TIP: Registrovat se na Binance

Binance rozdává stovky milionu dolarů v kryptoměnách, proč?

Jak jistě tušíte kryptoměnová sezóna je v plném proudu a můžeme tak zcela jistě říci, že začal relativně solidní bull-run. Bitcoin vyrostl na 73 000 USD a spustil nezastavitelný kolotoč.

TIP: Co je staking?

Burza Binance se tak těší nejen náporu obchodníků, ale také náporu firem, které by chtěly svůj token zalistovat. A zde se skýtá ona příležitost pro všechny její uživatele.

Binance má svou platformu na uvádění kryptoměn na trh, která se jmenuje Launchpool či Launchpad. Pokud nějaká kryptoměna jde na Launchpool, můžete ji získat zcela zdarma. Stačí si vytvořit účet na Binance s pomocí tohoto odkazu a uzamknout zde po dobu Launchpoolu stablecoin FDUSD či kryptoměnu BNB. Poté získáváte zcela zdarma krypotoměnu, která se v Launchpoolu nachází.

Poslední Launchpool skončil 2 dny zpět a dnes Binance tento token (AEVO) zalistovala. Burza tak svým uživatelům rozdala 45 mln tokenů, kde jeden kus stojí 3 dolary. Celkem tak rozdala 135 mln USD za jeden týden! A tím to nekončí.

Zvažte tedy účast v Launchpoolu i vy, po konci bull-marketu tyto možnosti jednoduchého zhodnocení prakticky zmizí. Níže najdete návod, jak na to!

Binance ohlásila další Launchpool ETHFI kde stihnete získat odměny i vy

Tentokrát se na platformu Binance Launchpool dostala kryptoměna ETHFI a farmit zdarma ji můžete začít již za 10 hodin. (Od jedné hodiny ranní dne 14.3.2024).

TIP: Recenze burzy Binance

ETHFI Launchpool farming poběží čtyři dny

ETHFI je kryptoměna poolu, kde můžete stakovat Ethereum a získávat zúročení. Oproti běžnému stakingu bude ETHFI nabízet velmi zajímavé výhody a bonusy. Stakování Etherea se po přechodu z proof-of-work na prooof of stake stalo nutností.

Podrobnosti k tokenu ETHFI a Launchpoolu na Binance

Rozdělení odměn podle toho jakou kryptoměnu budete stakovat.

BNB – 16 000 000 ETHFI (80 %) 

FDUSD – 4 000 000 ETHFI (20 %)

  • Období farmingu: 2024-03-14 00:00 (UTC) až 2024-03-17 23:59 (UTC).

Ze zkušenosti našich čtenářů vám tyto Launchpoly dají tokeny v hodnotě 1-2% z celkového kapitálu, který zde po dobu Launchpoolu uzamknete.

Jedná se tedy o vysoce ziskový produkt. Pokud jej ještě nevyužíváte, zkuste se zamyslet, zda je pro vás toto nadprůměrné zhodnocení zajímavé.

V minulosti byly 2-3 Launchpooly ročně, nyní je to týden co týden a vypadá to, že jich ještě mnoho přijde. Celkem tak můžete touto aktivitou přijít k velmi zajímavým profitům.

Jak na to? Je potřeba se registrovat na Binance

Nyní jdeme na staking/těžbu AEVO

  • Převeďte nebo si zde BNB či FDUSD. Případně je nakupte.
  • Přejděte v menu do Launchpool/Launchpad, dejte stakovat FDUSD nebo BNB a je hotovo!

Nyní již stačí vyčkat až se kryptoměna dotěží (4 dny), poté zalistuje a profit je váš. Záleží už jen na vás, zda si tuto kryptoměnu necháte nebo prodáte.

*Pokud budete těžit s BNB vězte, že jeho cena může růst, ale i propadnout. V případě FDUSD je riziko kurzové ztráty minimální (je vázaný na dolar) a farmení s ním může být vhodné pro každého…

Registruj se na Binance a začni farmit

Registruj se a farmi odměny s profitem 1-2% denně

Poslední Launchpooly, které vám utekly pokud nefarmíte:

Není jich málo, spousta z nich jsou aktuálně velmi populární projekty… Tak snad článek poslouží, držte se a užívejte bull 🙂

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img