Binance a bitcoin.com zveřejnili nový fork Bitcoin cashe – reakce na sebe nenechala dlouho čekat

0
(0)

Zprávy a souhrny

O budoucích plánech s kryptoměnou Bitcoin Cash jsme již v minulosti psali. Zmínili jsme se například o možnosti zvýšit velikost bloků ze současných 32 na 128 MB, o neshodách týmů vývojářů a dalších skutečnostech. Více najdete zde.

Bitcoin Cash jde proti proudu

Bitcoin Cash v poslední době zažívá slušný – dvouciferný – růst. Za dva dny se jeho hodnota zvýšila ze stabilních 425 $ na současných 470 $ a podle analytiků z Trading11 toto rallye může pokračovat dál. Celou analýzu Bitcoin cashe naleznete zde. Analýza je pro veřejnost ZDARMA! Najdete tam komentář k současné situaci. Ve zbytku tohoto článku se podíváme na fundament, který je za současnými cenovými machinacemi.

Analýza

Pokud máte zájem o podobné profesionální analýzy, momentálně máte možnost využít slevu na tří měsíční členství Standard L. Případně máte k dispozici konzultace s našimi tradery. Více v tomto odkazu.

Hard-fork Bitcoin Cashe se blíží

Tak jako tak, Bitcoin Cash momentálně prochází bouřlivým obdobím. Tento měsíc projde velkým upgradem, v rámci kterého se změní pravidla konsensu a pokud se komunita nedohodne na nových pravidlech (například velikost bloku, nové opkódy…), mohlo by dojít k rozdělení kryptoměny na dva nezávislé projekty.

Nejistota kolem Bcashe už však nevypadá tak hrozivě. Dva velcí hráči, Binance a Bitcoin.com, totiž vyjádřili svou podporu pro řešení od vývojářské skupiny Bitcoin ABC.
Stránka Bitcoin.com jasně vyjádřila svou náklonnost k tomuto řešení. Jejich mining pool, peněženka, block explorer a další služby budou podporovat výhradně „ABC hard-fork“ čímž přitáhnou obrovské množství lidí.

Binance zase vyjádřila svou podporu pro všechna řešení, která jsou v seznamu GitHubového repozitáře bitcoincashorg, ve kterém je i „ABC hard-fork“ – největší kryptoburza současnosti tedy nebude dělat problémy, což je velmi důležité. Hard-fork bez podpory ze strany burz by totiž nebyl úplně ideální.

Zatímco tato prohlášení zcela neodstranil jistotu v Bcash komunitě, rozhodně je to krok vpřed. Hard-fork je naplánován na 15. listopadu 2018. Čas se krátí a je důležité podniknout kroky k bezproblémovému přechodu na nový software. Případné rozdělení Bcashe na více soupeřících projektů by pro tento coin pravděpodobně znamenalo smrt. Už tak má problém odolat tlaku ze strany Bitcoinu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: