Autor petice proti prodeji XRP naplánoval FORK „Ripple One“ a vytvořil mu kanál na Discordu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Koncem minulého měsíce oznámil autor petice proti prodeji XRP (společností Ripple) fork. 3. největší kryptoměna se podle všeho dočká rozvětvení. Fork má nyní k diskuzi kanál na Discordu.

FORK XRP?!

CRYPTO BITLORD koncem srpna oznámil, že pokud Ripple nepřestane prodávat XRP, za 60 dní se jeho síť rozvětví. Vzhledem k tomu, že společnost prohlašuje, že za pád ceny nemůžou a že prodej zpomalují, asi nelze očekávat, že by na podmínky přistoupili.

Zřejmě se tak dočkáme rozvětvení sítě na původní kryptoměnu XRP a novou Ripple One. Samotný XRP se dříve jmenoval Ripple, avšak společnost ho chtěla oddělit od svých dalších aktivit a transakčních služeb, které sama poskytuje i mimo síť XRP.

Nyní Bitlord napsal tweet svým 102 000 sledujícím, aby jim oznámil, že vytvořil na Discordu kanál nazvaný „Ripple One“, který bude použit k diskuzi o forku XRP.

Co zabrání Ripple „dumpnout“ Ripple One?

Samozřejmě se nabízí následující otázka. Pokud každý majitel XRP během forku v určitém poměru k množství držených mincí obdrží Ripple One, co zabrání společnosti Ripple dumpnout (shodit) cenu těchto nových mincí jejich prodejem?

Na tuto otázku má však Bitlord jednoduchou odpověď. Zatímco v XRP má společnost Ripple v držení více než polovinu předtěžených mincí, na Ripple One tento podíl mít nebude, protože ho jednoduše během forku odstraní. Tím chce zajistit, že si Ripple s novými mincemi nebude „pohrávat“. Věří, že to bude kryptoměna pro komunitu.

Fork Ripple One má kanál na Discordu

Jak sami vidíte v tweetu výše, Bitlord oznámil spuštění diskuzního kanálu na Discordu, který bude sloužit k diskuzi ohledně chystaného XRP forku Ripple One. Uživatelé se zde dozví, co vlastně chystají, atd.

„Zde začneme strukturovat fork $XRP a plánovat naši novou budoucnost.“

Závěr

Pokud to Bitlord skutečně myslí vážně, mohli bychom se dočkat podobné situace, jako koncem loňského roku v případě coinu Bitcoin Cash, který se po neshodách rozvětvil na BCH ABC a BCH SV. Dejte nám vědět do komentářů, co si o tom myslíte.

Co číst dále?

Nová studie odhaluje země s nejvíce registrovanými kryptoburzami

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Salam

A k čemu ti to je když ti to burza nezalistuje a jestli to je tak jednoduché si zrobit fork v centralizované síti kde si zvýší majetek starý forkem XRP je spíš podvod bral bych to úplně stejně jak někdo tiskne fiat měnu , tyhle forky by burzy neměli podporovat .Každý věděl do čeho investuje do centralizované sítě a majitel vlastní v držení přes 60% všech mincí a když byl někdo takový hlupák a přesto do toho investoval je to čistě jeho problém a tento fork by měl být brán jako podvod a doufám že ten shit coin burzy nevezmou protože tyhle zasraný forky mění pohled na kryptoměny aby si každý jouda mohl zrobit fork a tím si navýšil majetek bez jakéhokoliv přičinění , to to může podporovat jen hlupák co má v tom zainvestované a doufá že se mu tím navýší investice , nic víc než nenažranost .

Reklama: