Argentinský prezident byl vyzván k legalizaci Bitcoinu

1
tim draper coffee bitcoin

Známý propagátor kryptoměn Tim Draper poradil prezidentovi Argentiny, aby legalizoval Bitcoin za účelem zlepšení ekonomické situace země.

Americký investor se údajně setkal s argentinským prezidentem Mauriciem Macrim. Měli projednat ekonomické vyhlídky Latinské Ameriky. Během setkání Draper mluvil o potenciálu nových technologií, jako jsou blockchain a kryptoměny.

„Mluvili jsme o Bitcoinu a devalvaci pesos a navrhl jsem sázku: pokud bude peso hodnotnější než Bitcoin, zdvojnásobil bych svou investici, kterou jsem udělal v zemi. Pokud by však Bitcoin vyhrál, museli by ho prohlásit za národní měnu,“ řekl Tim.

Po setkání Draper vysvětlil v svůj postoj ke kryptoměnám  a poznamenal, že podle něj jsou Bitcoin a blockchain větší revolucí než internet. Draper uvedl, že nyní je vhodná doba pro přijetí těchto technologií v Argentině s tím, že by zde přinesly zásadní změny v bankovním, obchodním a finančním sektoru.

Co číst dále?

[ZPRÁVY] Justin Sun má 1 milion followerů na Twitteru • eToro zakoupil startup využívající smart kontrakty na tokenizaci

 

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Salam Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Salam
Host
Salam

Jo Draper co nestačil ty své bitcoiny prodat na vrcholu tak potřebuje nebohé ovečky z argentiny aby mu bitcoin vytlačili nahoru aby Draper v zápětí poslal trh směrem dolů svými prodeji a poslal tím nebohé argentince do ještě větších sraček než byli před nákupem btc .