Anthony Scaramucci: Bitcoin pravděpodobně dosáhne cenového maxima před koncem roku

3.4
(14)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Anthony Scaramucci, zakladatel a CEO SkyBridge Capital, předpovídá, že Bitcoin dosáhne svého rekordního maxima do konce roku 2024, částečně díky schválení spotových Bitcoin ETF ze strany americké SEC.

Anthony Scaramucci předpovídá cenu bitcoinu

Anthony Scaramucci, zakladatel a generální ředitel společnosti SkyBridge Capital, nedávno vyjádřil v rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC svůj optimistický názor na budoucí vývoj cenu bitcoinu. Předpovídá, že největší kryptoměna světa by mohla překonat své rekordní maximum do konce roku 2024.

Jeho optimismus ohledně nového ATH je podpořen nedávným schválením spotových Bitcoin ETF americkou Komisí pro cenné papíry a burzy (SEC), což je dle jeho názoru považováno za významný krok vpřed pro digitální aktiva.

Scaramucciho pozitivní pohled na Bitcoin je založen na přesvědčení, že schválení ETF poskytne retailovým investorům snazší přístup k digitálnímu aktivu. Schválení tak otevírá dveře širšímu přijetí přední kryptoměny jako alternativy k současnému finančnímu systému a může přispět k urychlení adopce kryptoměn. V rozhovoru pro CNBC Anthony Scaramucci uvedl:

Rok 2022 byl pro nás nejhorším rokem, rok 2023 se naopak stal pro nás nejlepším rokem. Takže to byly nejlepší i nejhorší časy, ale myslím, že to je pro bitcoin jako digitální aktivum opravdu velký průlom.

Komentáře Scaramucciho přichází v době, kdy SEC schválila obchodování 11 spotových Bitcoin ETF na hlavních burzách, včetně Nasdaq, Newyorské burzy cenných papírů (NYSE) a Chicagské burze opcí (CBOE).

Bitcoin dosáhl svého současného rekordního maxima v listopadu 2021 během posledního býčího trhu, ale poté zažil pokles. Cena se v té době pohybovala okolo úrovně 69 000 amerických dolarů. Generální ředitel SkyBridge Capital však věří, že s novými regulačními rámci a rostoucím institucionálním zájmem se Bitcoin může vrátit na cestu k novým cenovým maximům.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 42 561 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech generálního ředitele SkyBridge Capital myslíte vy? Na jaké úrovni podle vás skončí cena bitcoinu v letošním roce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Celý rozhovor s Anthonym Scaramuccim naleznete pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.4 / 5. Počet hlasujících 14

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img