[ANALÝZA] Přichází korekce trhu! Kam až může padnout Bitcoin? – graf od Reného C.

1
bitcoin-falling

Od začátku tohoto měsíce všechny kryptoměny pouze rostou. Za posledních deset dní jsme nezaznamenali žádnou větší korekci a situace nevypadá moc zdravě. Trh dokonce nereaguje ani na FUD z Číny kolem možného zákazu těžby, což nevěstí nic dobrého. Je tedy načase podívat se na Bitcoin z hlediska technické analýzy.

Dnes se podíváme na graf od Reného z Trading11 (celou analýzu naleznete zde). René poukázal na fakt, že Bitcoin od začátku měsíce tvoří obratovou formaci stoupající klín. Momentálně už z klínu vypadl a drží se těsně nad supportem na hladině 5000 $.

11.04.19-BTC-H6Momentálně je velmi pravděpodobné, že tento support padne. Pokud ne dnes, tak možná do konce týdne. Tlak prodávajících začíná být příliš velký. Pokud jste bullish a myslíte si, že Bitcoin bude pokračovat v růstu, tak si pro jistotu pod support nastavte stoploss. Přinejhorším pak nakoupíte levněji.

Na KMcapu to nevypadá zrovna nejlépe – altcoiny zažívají dost velké výprodeje!

kmcap tabulka

Pokud dnešní pohyb směrem dolů opravdu přejde do korekce, můžeme očekávat pokles do pásma 4600–4800 $, kde by Bitcoin mohl najít podporu. Pokud však tento support prorazí, padneme až na 4200 $.

Disclaimer / Tento článek nelze považovat za investiční poradenství. Za případné ztráty nejsme zodpovědní. Pokud máte zájem o profesionální analýzy, signály a přehledy trhu, využijte speciální členství, které vzniklo spojením Trading11 a Crypto Kingdom. Do Velikonoc si ho můžete koupit se slevou 20 %!

Co číst dál?

[FUD] Může Čína zastavit nový vzestup kryptoměn a ukončit UPtrend?

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Filcka Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Filcka
Host
Filcka

René to viděl na grafu že Bitcoin padne až 4600–4800 $ nebo padneme až na 4200 $ a jak si zaplatíte Trading11 a Crypto Kingdom tak René z vás udělá milionáře protože René všechno vidí na grafu .