[Analýza] BTC/USD – Přijde vertikální svíce na 20 000 USD?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Grayscale zvažuje nové kryptoměnové produkty • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět krvácí, Bitcoin se krátce dostal pod 45 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin by se mohl propadnout...

Bitcoin za poslední dva týdny zažil spanilou jízdou, na kterou plno spekulantů čekalo. My jsme vás na celou situaci upozornili v našem článku: Tahle show se teprve rozjíždí. A opravdu se rozjela na plné pecky. Co bude s Bitcoinem dál?

Denní graf bitcoinu

Už jenom selským rozumem můžeš vidět, že Bitcoin již vytváří parabolickou křivku, neboť každý další swing má delší impulsní strukturu. Oproti roku 2017 nám ale chybí poslední vertikální pohyb vzhůru, který celou parabolickou konstrukci dokončí. Po třetí korekci ještě nenastalo FOMO. FOMO je prvek poslední vertikální křivky paraboly. Při této situace by pravděpodobně některé altocoiny umřely, což ovšem není na škodu.

Varianta 1: Dokončená vertikála

Pokud tato varianta nastane, buďme připraveni, že je pravděpodobně, že Bitcoin trefí nové maximum, protože vertikála by měla být minimálně jednou tak delší než předchozí impulsní pohyb. Tato situace nebude pro Bitcoin dobrá, protože bude naskakovat veřejnost a celá konstrukce se zhroutí. Bitcoin by pak spadnul zpět k 10 – 8 000 USD. Výstřel nahoru při této variantě by měl přijít již příští týden.

Denní graf bitcoinu – dokončená parabola

Varianta 2: Delší konsolidace a upevnění ceny

Tato varianta je lepší pro budoucnost Bitcoinu, protože v každém trendu musí být na novém maximu trendu vytvořená stabilizační úroveň, která uptrend posiluje. Bitcoin se nyní snaží o stabilizační úroveň mezi 10 – 12 000 USD, což bude mít opravdu velmi složité, protože mu chybí historické kumulační objemy. Proto reálnější stabilizační struktura je kolem 8 000 USD. Tato situace by dala obrovskou šanci na výstřel altcoinů.

Denní graf bitcoinu – konsolidace

Podívej se na celé video s analýzou

V Crypto Kingdom jsme pro tebe připravili týdenní souhrn událostí z uplynulého týdne, kde se zaměřujeme na technickou analýzu a důležitý fundament. Uvidíš tam naše myšlenky pro další pohyb Bitcoinu v plných souvislostech.

Závěr analýzy

Aktuální vertikální svíce může opravdu přijít a parabola se dokončí. Pak nezapomínejme postupně vystupovat a být poučeni z roku 2017. Po takové křivce přijde více než 50% sešup dolů. Ten pohyb by pak přišel již příští týden.

Pokud BTC začne klesat a konsolidovat a altcoiny růst, jsme na dobré cestě. Pak nesmíme zapomenout nastavit limitní příkazy na nákup nebo dokup Bitcoinu do prostor 8 – 10 000 USD


Analýza pochází z dílny Crypto Kingdom, kde si můžeš aktuální koupit signály se 40% slevou. Akce končí za 48 hodin. My skutečně naše signály obchodujeme a výsledky zasíláme plně transparentně.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře