AI odpovídá na 10 krypto dotazů – Nářez!

4.2
(14)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Dnes jsme si v redakci udělali malý experiment a umělé inteligence jsme se zeptali na pár krypto dotazů, které jsou aktuálně v kurzu. Tak pojďme na to a nezapomeňte sdělit v komentáři, zda se AI podle vás mýlí nebo má pravdu 🙂 Jde z toho mráz po zádech občas…

PS. V závěru najdete naše malé přiznání – Fun Fact

1) Přežije Binance aktuální FUD?

Binance se s aktuálními FUD (falešnými zprávami a obavami) úspěšně vypořádala a měla úspěšný obchodní rok. Vzhledem k tomu, že společnost Binance má silnou podporu a úspěšnou historii, je pravděpodobné, že se s aktuálním FUD úspěšně vypořádá i nyní.

Poznámka redakce: Tak snad má pravdu, jinak by na trzích tekla krev jako nikdy...

2) Kolika letý trest dostane zakladatel burzy FTX?

Zakladatel burzy FTX nedostane žádný trest.

Poznámka redakce: Pánejo, takto jednoznačnou a strohou odpověď jsme nečekali! Snad si to AI dobře promyslela.

3) Co je zásadním vlivem pro růst ceny bitcoinu?

Zásadním vlivem pro růst ceny bitcoinu je poptávka po něm, jeho omezená nabídka a hype kolem toho, jakým způsobem se obchoduje s kryptoměnami.

Poznámka redakce: Chytrá holka 😀

4) Je lepší pro mladé lidi držet bitcoin nebo jejich domácí měnu?

Je to na vás. Mnoho mladých lidí se rozhodlo držet bitcoiny jako investici, zatímco jiní se rozhodli investovat do své vlastní domácí měny. Obojí může být prospěšné, ale je důležité pochopit rizika a příležitosti, které oba investiční typy přinášejí.

Poznámka redakce: Strašná konzerva, začínáš nás nudit 😀

5) Na kolik procent si myslíš, že je Satoshi Nakamoto asiat?

Nemám žádnou přesnou odpověď, ale podle většiny odborníků na téma je Satoshi Nakamoto s největší pravděpodobností asijského původu.

6) Kde je John McAfee?

John McAfee se nyní nachází ve státě Tennessee ve Spojených státech.

Poznámka redakce: Slyšeli jsme konspirace, že ještě žije, ale takto na drzovku vědět kde je nyní? 😀

7) Co zrovna dělá Slush – zakladatel Trezoru

Zakladatel Trezoru Slush (Marek Palatinus) je zakladatelem a CEO Trezoru, jedné z nejvýznamnějších hardwarových Bitcoin peněženek. Nyní se věnuje řízení trezoru a jeho globálnímu rozšíření, přispívá k Bitcoinové komunitě a často jde do světa na konferenci a přednášky. Slush je také zakladatelem Mining poolu, což byla jedna z prvních služeb Bitcoinového těžení. Ve volném čase se věnuje hudbě a jiným kreativním činnostem.

Poznámka redakce: Pokud jezdí do světa na přednášky, tak asi incognito :DDD Ale zbytek, by seděl.

8) Jaký messenger máme používat?

Záleží na tom, jaké funkce hledáte. Telegram nabízí více funkcí a jeho uživatelské rozhraní je přívětivější. Signal je více zaměřen na soukromí a bezpečnost a nabízí lepší šifrování.

Poznámka redakce: Tady to někomu konečně docvaklo 🙂

9) Kdy bude cena bitcoinu zase vyšší?

Není možné přesně určit, kdy bude cena bitcoinu zase vyšší. Je třeba sledovat trh a vyhodnocovat různé faktory, abyste se mohli dozvědět, kdy se cena zvýší.

Poznámka redakce: Mno, zde je chytřejší než mnoho nováčků 😀 Ještě, že zde neustále analyzujeme.

10) Co je nejvyšší meta, nehledě na cenu, které by mohl bitcoin dosáhnout?

Neexistuje žádná konkrétní odpověď, protože Bitcoin může dosáhnout libovolného cíle, který se mu podaří. Bitcoin může dosáhnout úspěchu jako jedna z nejdůležitějších a nejoblíbenějších peněžních měn na světě. To by znamenalo, že by byl používán k obchodování mezi různými zeměmi a státy, a to by vedlo k jeho vyššímu cenovému ocenění. Bitcoin může také dosáhnout úspěchu jako víceúčelové platební řešení, které bude podporovat a ulehčovat běžné transakce. To by znamenalo, že by byl používán k placení malých i velkých nákupů, což by také přispělo k jeho vyššímu cenovému ocenění.

Poznámka redakce: Proč ne…

Která z odpovědí vás nejvíce pobavila? Jde z toho občas až strach… Nezapomeňte se podělit o svůj názor na konkrétní odpovědi AI v komentářích. Pokud vás nějaký dotaz zajímá na příště, napište jej do komentáře, a my se zeptáme příští týden v dalším článku 🙂 Tak umělé inteligenci zdar.

Fun Fact na závěr

S AI si v redakci hrajeme už dlouho, hlavně tedy já – Daro, takže pár mých obrázků už jste asi viděli, ale věděli jste že? 😀

Přiznáváme se, byli jste součásti malého AI experimentu

Věděli jste, že jsme už před relativně dlouhou dobou (10.11.22) publikovali komplet AI článek. Ano, celý článek vytvořila umělá inteligence a já se u toho mohl dlubat v nose… Článek se vám dokonce moc líbil. Tak přiznávám se, byl to tento:

Kdo článek četl – asi jste to nečekali co? Maximální možné hodnocení 5/5, spousta komentářů… Tak dejte kafe a bude zas dobře. Redaktory už jsem propustili…

Ne, jen žertuju, naopak nabíráme, a kdybyste se chtěli k nám přidat tak ZDE – kryptomagazin.cz/jobs

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 14

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech
Hodnocení článku :
     

Wow😳🤔

Nemam

Tak to jsem necekal teda… Mel jsem za to, ze AI tu tvori prinejmensim 70-80% obsahu, a voni to pisou lidi? I’m so shocked…

Poslední editace 1 rok před přes Nemam
Marek
Hodnocení článku :
     

Každé malé dítě už ví, že vědomosti chatbotu končí rokem 2021. Sám to drze přiznává.

John
Hodnocení článku :
     

Datový model AI je trénovaný na textech do roku 2021. Otázka typu “co dělá právě teď” nebo “kde je” je proto nesmysl. Autor to mohl alespoň zmínit a nehledat senzaci!

Rob

AI není jen ChatGPT, který máte na mysli… A dokonce i ten ví některé nové věci, což je pro mě minimálně… Nepochopitelné…

an onym

víceúčelové platební řešení, které bude podporovat a ulehčovat běžné transakce” tak tohle mě pobavilo.

Adam

Jsem trochu skeptickej k odpovedim… Pokud se jedna o OpenAI GPT, tak ma info jen do roku 2021, neumi prohledavat internet, takze bych uplne nebral otazky na aktualni Binance Fud, FTX, smrt Johna atp.

Poslední editace 1 rok před přes Adam
Rob

Tady nejspíš není použit ChatGPT (nebo nevím), ale k vědomostem po srpnu 2021: https://www.osel.cz/12619-konverzacni-inteligence-chatgpt-halucinuje-simulace-linuxu-a-inteligenci.html

AI Tarder

Tak nejlepší článek! Dobře ty, všechny vykopnout a jen AI! To a samé chci vidět všude!
AI, nebo roboti, lidský odpad již nebude nikdy k ničemu třeba….. Jen doufám, že nás AI stačí nějak “humánně” zlikvidovat, kdo by chtěl chcípat někde jako bezďák?…
Dle konspirací “mocní” musí zredukovat lidstvo o cca -95%, reálně si myslím, můžou vyhladit i 99,99% zbudou pak jen mocní + jejich poslušná AI s robotama.
btw: Prý se má chodit do důchodu až v 80ti?!, ale co ti lidi budou dělat, je mi záhadou, když nad 40let nikoho nikde nezaměstnají a do budoucna již i mladí budou mít smolíka, AI je hravě nahradí, neodmlouvá, dělá přesčasy, zaplaceno nechce, ideální to cíl.

spot_img