AI kryptoměny by mohly prudce vzrůst, protože došlo ke sloučení SingularityNET, Fetch.ai a Ocean Protocol do jednoho projektu ASI

5
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

AI kryptoměny se opět dostávají do popředí zájmu, protože tři hlavní hráči v tomto sektoru procházejí významnou fúzí. Proces třístranné fúze mezi singularityNET (AGIX), ocean protocol (OCEAN) a fetch.ai (FET) byl odstartován 11. června a dnes 13. června bude dokončen. V rámci této dohody se nativní tokeny těchto tří společností sjednotí pod záštitou fetch.ai a budou přejmenovány na ASI, což znamená Artificial Superintelligence Alliance.

*Novinkový článek obsahuje reklamu inzerenta

Odborníci věří, že tato fúze by mohla vyvolat širší růst AI kryptoměn. Nové tokeny, jako je WienerAI – meme coin poháněný umělou inteligencí – také čelí značné poptávce, přičemž v rámci svého předprodeje již vybral více než 5,6 milionů dolarů.

Fúze ASI podněcuje zájem o AI coiny 

Dosavadní býčí trh s kryptoměnami byl ovládán meme coiny. Nicméně odborníci a drobní investoři nevylučují potenciál růstu AI kryptoměn. Například průzkum provedený platformou Messari identifikoval AI jako největší krypto trend roku 2024, překonávající meme coiny, RWA a DePIN.

Fúze ASI nyní má potenciál znovu vzbudit zájem o tento sektor a podnítit přesun kapitálu z meme coinů do AI kryptoměn. Podle webových stránek projektu je cílem Artificial Superintelligence Alliance vytvořit největší open-source, decentralizovaný projekt v oblasti výzkumu a vývoje AI. Jedná se o reakci na monopol velkých technologických společností na vývoj a monetizaci AI.

Existující tokeny FET, AGIX a OCEAN budou nakonec spáleny výměnou za ASI. Tokeny FET budou konvertovány na ASI v poměru 1:1 a poměry ASI k OCEAN a AGIX jsou nastaveny na 1:0.433226 a 1:0.433350. SingularityNET, fetch.ai a ocean protocol patřily mezi nejvýkonnější AI kryptoměny během tohoto býčího trhu. Zejména FET vzrostl o více než 800 % za poslední rok, zatímco AGIX a OCEAN vzrostly o více než 250 % ve stejném období.

Nově vytvořený token ASI by měl zachytit kumulativní poptávku po těchto třech jednotlivých kryptoměnách.

AI kryptoměny, které by mohly explodovat

Nový token ASI s největší pravděpodobností zaznamená vysokou poptávku, nyní, když se tři hlavní hráči spojili. Investoři sledují také worldcoin (WLD) jako token s potenciálem pro další explozivní růst. Během akce WWDC oznámil Apple významné partnerství s OpenAI pro zavedení systémů umělé inteligence do zařízení Mac a iOS. Pozoruhodné je, že generální ředitel OpenAI Sam Altman je také zakladatelem Worldcoin.

WLD v posledních dnech čelí prodejnímu tlaku a je v týdenním časovém rámci o více než 24 % nižší, což bylo způsobeno především očekáváním dat CPI a rozhodnutí o úrokových sazbách. CPI je na stále stejné úrovni jako minulý měsíc a tyto údaje přiměly finanční trhy ke zvýšení pravděpodobnosti že americká centrální banka sníží sazby v září i v prosinci. Vzhledem k těmto faktorům by WLD mohl zaznamenat výrazné oživení.

Mnozí obchodníci však také sledují nové AI kryptoměny jako WienerAI, protože je považují za životaschopné alternativy.

Může se WienerAI dostat mezi nejlepší AI kryptoměny? 

Nový AI meme coin WienerAI (WAI) vykazuje vysokou poptávku, přičemž ve svém probíhajícím předprodeji získal již více než 5,5 milionů dolarů.

Vzhledem k tomu, že se projekt aktuálně nachází ve fázi předprodeje není tento token ovlivněn krátkodobou volatilitou na širším trhu. Mnozí však věří, že po jeho spuštění by mohl přinést masivní výnosy, zejména jakmile začnou růst hlavní AI kryptoměny. Několik influencerů také naznačuje možnost, že WienerAI může nabídnout až 100násobnou návratnost investic.

WAI se nachází na průsečíku dvou nejžádanějších sektorů, AI kryptoměn a meme coinů. Jeho unikátní maskot – hybrid klobásy a psa – již přitáhl pozornost mnoha memecoinových nadšenců. Důležitější však je, že projekt plánuje spustit vlastního špičkového AI trading bota, který bude fungovat také jako chatbot pro zájemce o  obchodování s kryptoměnami. Bot nabídne bezproblémové swapy, ochranu MEV a prediktivní obchodování podporované AI, vše bez dalších poplatků.

Navíc, WienerAI spustil vlastní mechanismus stakingu, který aktuálně nabízí APY 200 %. Zájemci mohou zapojit do předprodeje WienerAI a koupit meme coin pomocí widgetu na oficiálním webu projektu. Kompletní informace získáte ve whitepaperu projektu, případně můžete sledovat účty WienerAI na X a Telegramu.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img