[Krátká zpráva] 9 zamítnutých ETF bude brzy znovu přezkoumáno

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

V srpnu jsme vás informovali, že SEC přezkoumává 9 dříve zamítnutých návrhů na Bitcoin ETF. Dle nového oznámení se bude po 5. listopadu Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států dohadovat, zda některé z ETF nepustit do světa.

Regulátoři budou odkazovat na 5 žádostí předložených společností Direxion, 2 na GraniteShares a 2 na společnosti ProShares.

„Komise se  dohodla, že do 5. listopadu 2018 může kterákoli strana nebo osoba předložit prohlášení k podpoře nebo námitce na přijatá opatření.“

Rozhodnutí týkající se devíti fondů ETF se však mohou objevit kdykoliv po 5. 11. 2018, přesný den nebyl předem stanoven. Nemůžeme říct, kdy přesně k rozhodnutí dojde, ale můžete si být jisti, že vás budeme ihned po zjištění dalších skutečností informovat. Doufejme, že nebudeme čekat dlouho a brzy uslyšíme pozitivní rozhodnutí.

Jak víme, vstup Bitcoin ETF je jednou z nejdiskutovanějších událostí celého odvětví. Podle odborníků může vznik takového finančního nástroje povzbudit institucionální investory a způsobit příliv významného kapitálu na trh. Výsledkem může být dlouho očekávaný růst.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: