3 důvody, proč příští BTC rally může být monumentální – co pošle Bitcoin na měsíc?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

V tomto článku si představíme, co by mohlo poslat Bitcoin v následujících letech cenově vzhůru. 3 důvody, které mohou způsobit monumentální rally.

V tuto chvíli na trhu panuje určitý nesoulad. Máme zde na jednu stranu aktuálně rekordní množství otevřených long pozic. Na druhou stranu jsou zde indície, svědčící o strachu na trhu, resp. řada z nás věří, že se podíváme ještě trochu níže. Osobně by mě otestování 6 000 USD / BTC do konce roku nepřekvapilo.

Nepřekvapil by mě však ani následný růst, který by nás pomalu dovedl na nové ATH. Jak už to bývá, okolo vrcholu je rally nejdivočejší. Pojďme se podívat na 3 důvody, proč by nás opět mohlo takové masivní rally, neboli bull-run, čekat.

Předtím vás ještě musím upozornit, že nikdo samozřejmě neví, kde bude cena v budoucnu a zda nějaké rally vůbec bude. Článek proto berte jen jako informativní a vždy se před případnou investicí věnujte samostatnému przkumu a rozhodujte se sami za sebe.

Kryptomarket je stále více legitimní

Kde jsou ty doby, když byl Bitcoin záležitostí jen pro pár geeků a kyberpodivínů? 🙂 Již to není ten zesměšňovaný svět hrstky bláznů, ale legitimní investiční a technologická sféra. Osvojení kryptoměn a blockchainu a masová akceptace nabírá na obrátkách.

Máme zde největší technologiceké a IT firmy, které investují do technologie a navazují spolupráce s nejednou kryptoměnou. Máme zde Bitcoin, který se těší stále větší vážnosti a důvěře. Přicházejí investoři z celého světa, Wall Street, banky, i vlády.

Kryptoměny pronikají do světa a povědomí lidí a jednou se pravděpodobně stanou součástí každodenních životů většiny. To samozřejmě hovoří pro další masivní rally, které by díky příchodu mnohem větší vlny lidí a firem mohlo dosáhnout velkých rozměrů.

Infrastruktura a možnosti vstupu

Jste malý investor? Pohodlně a snadno můžete využít nabídky celé řady kryptoburz a směnáren a koupit si Bitcoin nebo některý z altcoinů. Snadno, poměrně rychle a z pohodlí domova takříkajíc na pár kliků. Objednáte si HW peněženku, uložíte mince a je z vás investor do kryptoměn.

Je to velmi snadné a to dříve nebylo. Týká se to také velkých investorů. Součástí největěích letošních trendů je také rozvoj custody řešení pro instituce a velké hráče. Také pro ně je investice do Bicoinu a dalších kryptoměn s každým dnem čím dál víc pohodlná, bezpečná a přívětivá.

Dokonce začínají vznikat kryptobanky, což sice není až tak potřeba, ale banky prostě reagují a snaží se zůstat ve hře.

Byznys kolem kryptoměn nabírá na síle

Podniky, startupy, byznysy… Kryptosektor a oblast blockchainu je stále víc v trendech a směr je zřejmý. Čím dál více firem přichází do kryptosvěta a to je pro krpyptoměny samozřejmě dobrým znamením. Zájem je obrovský a svědčí to o tom, že o kryptoměnách a Bitcoinu ještě uslyšíme.

Důvěra investorů díky tomu roste a s rostoucí cenou budou jeden po druhém utíkat do kryptoměn. Stále častěji uslyší o kryptoměnách v souvislosti s giganty – největšími společnostmi na světě. Skoro už je slyším, jak se na poradách horlivě baví o tom, proč právě jejich firma zůstává pozadu a nevyužije takové příležitosti.

Totéž platí pro investiční společnosti, které budou chtít nalákat nové klienty na nabídku kryptoproduktů a různých investičních možností s určitou částí vkladu v kryptoměnách.

Závěr

Ano, máme zde i mnohé problémy a na spoustu věcí bude ještě třeba čas. Zažíváme podvody, hacky, krádeže, ztráty v důsledku uživatelských chyb a vysokou volatilitu. Ale upřímně, bude to někoho zajímat, až začneme zase pomalu růst a když pak překonáme současné ATH a zamíříme postupně výš? Následující rally by mohlo být monumentální. A samozřejmě také informační, technologický a ekonomický přínos kryptoměn by mohl být v budoucnosti ještě velmi zajímavý.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře