29.03.20 Technická analýza XRP/USD, BCH/USD – V pondělí to může být na trhu pikantní, mnozí ten tlak nevydrží!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V pondělí to může být na trhu pěkně pikantní a ostré a je pravděpodobné, že mnozí ten tlak nevydrží. Světové trhy budou muset reagovat na negativní zprávy z pátku minulého týdne. V pondělí se otevřou trhy a nejen analytici čekají masivní propady, které se odrazí i na hodnotách kryptoměn.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na XRP/USD a BCH/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 29.03.20 BTC/USD Propady kam oko dohlédne. Krvavý víkend ještě nekončí

[XRP/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  -9,84 %

Momentálně se pohybujeme na ceně 0,1722 USD za kus. Na grafu vidíme vzestupný kanál, který se po odrazu na letošním low 0,113 USD ještě stihl odrazit do krátkého bullish kanálu. V pondělí se ale otevřou světové trhy, které už v pátek naznačily pád. Ripple by mohl prolomit rostoucí kanál, pokud se v pondělí začnou světové trhy propadat. Pokud se tak skutečně stane, bulls ztratí jistotu rostoucího kanálu a můžeme spadnout na nejbližší support, který je na 0,145 USD. O důvodech propadu světových trhů jsme psali včera. Přečíst si to můžete zde.

[BCH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 3,5 %

Letošní dno máme poznamenáno na 130 USD. V roce 2020 jsme viděli high na 500 USD, což je až skoro neskutečných 73,6 %. Momentálně vidíme mírný růst jak na Bitcoinu, tak i na celém trhu. Bitcoin Cash se posunul směrem na sever k 211 USD, ale tyto hodnoty již čelí prvnímu odporu bears. Nejbližší podporu vidíme na 164 USD a já se obávám, že pokud se v pondělí otevřou světové trhy propadem a budou pokračovat i do uzavření dne, tak 200 USD za jeden kus BCH neudržíme a budeme směřovat právě k již zmiňovaným 164 USD. Vše se tak rozhodne již zítra a v průběhu týdne. Já zůstávám vůči růstu skeptický a čekám ještě nějaké propady, které zřejmě položí i mnohé těžaře, kteří raději své stroje vypnou.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře