23.09.19 Technická analýza BTC/USD – Bakkt, co se děje? BTC propadne k 9 700 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

Obchodování s Bitcoiny na futures s fyzickým vypořádáním v BTC – Bakkt – je nyní spuštěno, zatím čekáme.

Technická analýza BTC/USD

Se souhlasem ministerstva financí New Yorku k vytvoření společnosti Bakkt Trust Company, kvalifikovaného depozitáře, Bakkt nabízí BTC za fyzicky dodané futures. To nabízí zákazníkům bezprecedentní regulační transparentnost a bezpečnost, spolu s regulovanou celosvětově dostupnou burzou na trhu pro institucionální investory.

Několik měsíců se netrpělivě čekalo, než se spustí platforma Bakkt. Spuštění Bakktu začalo dnes těsně po 02:00 našeho času, kdy se cena Bitcoinu držela na 10 115 USD. Vyobchodováno bylo v prvních hodinách pouze 8,5 BTC.

Analytici poukazují na to, že je ještě brzo na ukvapené závěry a předpovědi. Sprecher (ředitel Bakktu) ale věří, že to může trvat měsíce, než bude jasné, jestli se Wall Street přidá. Přesto, že je na ukvapené závěry ještě brzy, alespoň mně osobně spuštění Bakktu nějak neoslovilo. Vyobchodovaných 80 000 USD na newyorské burze, kde se denně točí miliardy, není mnoho. Situace se ale klidně může změnit, velcí investoři neobchodují hned v 1. den. Počkají si na testování, správnost nastavení a pohlídají si cenu, aby následně vstoupili s větším množstvím.

Bakkt tak od svého spuštění může přežívat na BTC / USD páru ještě několik dní, pokud do toho půjde větší skupinka lidí. Pravdou ale zůstává, že dnes se BTC propadl znovu o téměř 300 USD. No v poslední TA na BTC jsem na support line trianglu upozornil hned několikrát, situace je stále otevřená, jak pro long, tak i short. Dnešní propad na BTC a to, že Bakkt nepřišel ve velkém do hry o BTC long nemusí znamenat nic. Do konce trianglu nám zbývá necelý měsíc a pokud se zapojí větší investoři, půjdeme nahoru. Dalším možným tahounem nahoru bude i halving 2020.

Podle pohledu na TA Bitcoinu nás čeká propad k 9 700 USD. Momentálně se pohybujeme na 9 950 USD. 9 700 USD poukazuje na support triangl. Momentální pokles z vlny B do vlny C, kde začne nový cyklus. Propad trvá již od 10 700 USD.

Nejbližší odpor (resistance) po skončení vlny C bude až na 10 350 USD. Triangl už nebude mít v tomto bodě kam jít a cenový rozptyl se zmenší na 100-200 USD. Konec trianglu vyvolá velký růst nebo propad. Pokud přijde propad, nejbližší support je na 7 500 USD a nejbližší resistance na 12 200 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále?

Bakkt odstartoval, cena ale (zatím) nestoupá

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: