23.03.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Čekáme v tomto týdnu propad?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Glassnode: 100 000 unikátních BTC peněženek přesouvá denně BTC • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy během významného výprodeje utrpěly...

[Večerní souhrn článků] • Nová kryptoměnová burza dnes oznámena • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na větší, kapitalizované altcoiny. Ethereum a ani Litecoin nezažívají sice zrovna nejlepší období, ale už za pár měsíců se to klidně může změnit.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na ETH/USD a LTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 23.03.20 BTC/USD – Pohled na světovou ekonomiku a jak může ovlivnit Bitcoin

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: – 3,30 %

Etheruem předvedlo za 24 hodin propad o 6 % a dostalo se na hodnotu 122 USD. Současná hodnota prorazila support na 133 USD a Ethereum může klidně padnout až k 100-115 USD, kde vidíme nejbližší support. Pokud se nevyřeší problém s koronavirem, tak budou pokračovat ekonomická omezení, která budou mít negativní dopad na světové trhy a tím pádem i na Bitcoin a altcoiny. Momentálně vidí naši analytici další vývoj Etherea tak, jak je zakresleno na grafu. Mírný růst vystřídá, možná již v tomto týdnu, znovu propad k 115 – 100 USD.

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -11,79 %

Momentálně se pohybujeme na ceně 36 USD za Litecoin. Situace je nesmírně jednoduchá (hlavně podle grafu, který vidíte jako 2. v pořadí). Obrovský triangl se bude ukončovat v rámci silné podpory a momentálního propadu. Počítáme i s úspěšně ukončeným halvingem a vypadá to na pořádně silný růst po tomto létě.

Propad trhu stáhl nejen Litecoin, ale i množství dalších altcoinů dolů. Situace ohledně pandemie koronaviru by se snad mohla po létě uklidnit a znovu bychom mohli růst. Čína hlásí 0 mrtvých za 24 hod. To jsou pozitivní zprávy pro svět i světové trhy. Momentálně se ale nedá mluvit o jasném růstu a tak to naši analytici vidí na grafu takto: Odpor vidíme na hodnotách 47 – 50 USD a podporu na 30 USD.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře