#2/ 14.10.19 Trader, co predikoval zastavení propadu na 7 500 USD, teď říká: „BTC za 12 000 USD je blíž, než si myslíte!“

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin: 7 700 USD bylo klíčových na odraz nahoru. Musíme ale počkat na velryby, které momentálně nakupují za cenu, kterou o pár měsíců prodají s 50 – 100% ziskem. 

Zdravím všechny obchodníky a nadšence do kryptoměn. Při dnešním update na BTC predikce se podíváme na několik předešlých grafů, které jste mohli číst přímo tady na kryptomagazínu. Začneme základním grafem predikce při propadu na 7 700 USD.

Jak můžete vidět, od propadu z 10 500 USD jsme se dostali na support, který se momentálně nachází na 7 000 – 7 700 USD. Podle předešlé predikce na BTC se skutečně utvořila konsolidace kterou jsme predikovali. Tato konsolidace bude podle mého názoru základem ustálení Bitcoinu a poté postupného nárůstu BTC znovu nad 10 000 USD. Podobně jako v roce 2018 při pádu BTC z 6 000 USD na 3 200 USD vytvořila konsolidace nový růst na BTC. Moje myšelnky jsem shrnul do grafu již v předešlé TA na BTC ze dne 09.10.19 (graf níže). Myšlenky jsou zahrnuté v grafu, stačí to otevřít, pro větší pochopení si můžete přečíst celou předchozí TA na BTC ZDE.

Situace na BTC se rychle mění, jen před nedávnem jsme zaznamenali růst BTC o 570 USD a momentální pohled na graf BTC nám poukazuje na vzestupný kanál. Dnes se nacházíme na 8 320 USD za 1 BTC. Při pohledu na graf usuzuji, že nás čeká pro následující dny odraz od support line kanálu směrem nahoru těsně pod 8 990 USD. Až čas ukáže, jestli je moje predikce pro následující dny správná. Graf vývoje BTC vidíte níže.

Denní tradery bych upozornil na to, že poblíž resistance line kanálu je třeba být opatrný a možná tu neuškodí ani stop profit a krátké vystoupení z pozice. Pokud bude strategie kanálu správná, právě na resistance line kanálu se odrazíme od 8 990 USD níže. Buy order by pak mohl znovu být nastaven na support line kanálu. Tento vzestupný kanál nebude mít takovou pěknou formaci navždy, dříve či později se musí prolomit. Pokud by se výrazně seskupili bears, můžeme čekat znovu hodnoty na supportu při 7 700 USD. Naopak dlouhodobá predikce nám poukazuje na růst k hodnotám 10 000 USD.

Tip: Chcete sledovat aktuální kurzy kryptoměn v reálném čase? Můžete ZDE přímo na Kryptomagazinu.

Závěr

Ať už obchodujete Bitcoin denně nebo jste Hodler, v dnešní predikci jste se seznámili s mým názorem na předpokládaný vývoj na následující dny i s tím, co si myslím o dlouhodobém pohledu na BTC. Je třeba si uvědomit, že i přes propady BTC z 13 000 USD k momentálním 8 230 USD je Bitcoin stále bullish, táhnout nahoru ho bude jistě i Halving v květnu 2020 a proto jsem já osobně stále optimistický. Je potřeba nezapomínat, že BTC v roce 2019 vzrostl z 3 200 USD. Stále jsme v bull runu a proto šance na pokračováni bull jsou větší než na bear.

Děkuji za přečtení mé predikce a k tradingu přeji mnoho úspěchů. S pozdravem Ján Kopil

Co číst dále?

Jaký je potenciál být jedním z bitcoinových milionářů?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře