09.10.19 Trader, co predikoval zastavení propadu na 7500, teď říká: „BTC za 12 000 USD je blíž, než si myslíte!“

8

Bitcoin: 7500 USD bylo klíčových na odraz nahoru. Musíme ale počkat na velryby, které momentálně nakupují za cenu, kterou o pár měsíců prodají s 50 – 100% ziskem.

Tip: Chcete sledovat aktuální kurzy kryptoměn v reálném čase? Můžete ZDE přímo na Kryptomagazinu.

Celý propad na BTC/USD páru začal 06. 09. 19. Jak můžete vidět na grafu, mám zakreslenou resistance line uprostřed trianglu. Samozřejmě všichni tento propad vnímáme více od pondělí 23. 09., kdy byl spuštěn Bakkt.

Konec trianglu spolu se spuštěním Bakktu a silným trendem odporu spustil lavinu propadů na BTC. Situace je podobná jako v létě 2018, když jsme se dlouho drželi na 6 000 USD za BTC. V poslední TA zde jsme mluvili o zastavení propadu na 7500 USD supportu a vytvoření konsolidace. Graf vypadal následovně:

Momentální situace dává za pravdu poslední predikci. BTC se v prvé dny konsolidace pohyboval mezi 7700 USD a 8400 USD. Konsolidace na BTC je tak zřejmá. Podle TA patternu v pravém horním rohu grafu vidíme, co bude následovat.

Celé ukončení Bitcoinu na možných 7500 USD (support) jsme poprvé zmínili v naší TA, kde jsme predikovali propad po Bakktu, jak naznačoval i Wall Street.

Na grafu už vidíme konsolidaci, kterou jsme predikovali v poslední TA. Tato konsolidace dá prostor a čas pro velryby kumulovat BTC za tyto ceny, které do Vánoc prodají s 50 – 100% ziskem.

Dominance na BTC

Bitcoin čeká v květnu 2020 halving. To bude lákat investory aby množili BTC. Obávám se ale o altcoiny, které během léta zaznamenaly až 70% propad. Jejich fundamenty témeř neexistují, až na Ethereum 2.0. Není tak důvod na velké investice do altcoinů od velryb, a tak, jako po celý rok 2019, se obchodování altcoinoů proti BTC páru nedoporučuje.

V poslední dny jsme zažili propad dominance BTC z 72 % na topu pro rok 2019 (nejvyšší procento za poslední 4 roky), až k současným 66,6 %, které v minulosti mnohokrát znamenaly změnu směru.

Zhodnocení

V minulosti byl Bitcoin prohlášen za mrtvý a poté působivé vzrostl. Ale prozatím potenciál pro větší zapojení Wall Streetu podle grafu výše není. Stagnace bulls trvá již téměř 4 měsíce. Otázkou je, bude 7 500 USD support odrazem k růstu na 12 300 USD?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Co číst dále

Jak je to s rizikem 51% útoku u Bitcoinu?

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Stanislav H.Jan K.Dariusz MatuszyńskiLukasStanislav Měchura Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Ježíši kriste tj týden staré

Stanislav Měchura
Host
Stanislav Měchura

Autor tohoto článku Jan K. by se měl věnovat něčemu jinému a opustit tento poměrně seriózní web. Pominu-li opisování predikcí ze zahraničních webů a hromadu nesmyslných spekulací, nelze si nevšimnout lživých „klikbejtů“ a opakujících se vět již řečených v jiných sekcích. Současný nadpis (stejně jako jeho jiné nadpisy) který upozorňuje na Tradera, co predikoval zastavení propadu na 7 500 USD a říká, že 12 000 USD je blíž, než si myslíme – láká čtenáře na přečtení článku, aby zjistil o této predikci více. Bohužel se o tom nedočteme nic, jde jen o lákací bulvární nadpis. V šestém odstavci je vyloženě… Číst vice »

Dariusz Matuszyński
Admin

Dobrý den, viz vaše další komentáře, nic necenzurujeme, váš názor se vždy dostane k dalším lidem 🙂 Schvalování se provádí ručně a někdy tak může několik hodin trvat, než se k tomu někdo dostane. U přispěvatelů kteří dávají slušné komentáře bez vulgarit, dojde po jistém čase k automatické publikaci jejich příspěvků, aniž by musely procházet ruční kontrolou, děkujeme za pochopení, jsou zde lidé kteří nechtějí přispívat ale jen osočují nebo píší sérii sprostých slov bez dalšího významu, takovéto komentáře pak nepouštíme mezi naše slušné čtenáře…

Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Děkuji za vysvětlení, ale výše uvedený příspěvek jsem dal již předevčírem a zveřejněn nebyl, dal jsem ho znovu včera což již jak koukám prošlo. Nejde o nic osobního, byl jsem u zrodu kryptokingdom, u vás i u Majka a nikdy jsem nepustil křivého slova. Co však předvádí Jan K. je pod úroveň seriózního webu, proto jsem musel něco napsat. Ostatní autoři jsou Ok a píší výborně. Jan K. to dehonestuje kolotočářským výstupem s bulvárními prvky, které jsou okořeněny lží. Vidí to lidé s nimiž jsem v kontaktu, vidí to lidé z chatu, telegramu a vidí to i kolegové v práci,… Číst vice »

Lukas
Host
Lukas

co to zase být za pablb