17.03.20 Technická analýza LTC/USD a BCH/USD – Pohled na propady

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme na Litecoin a Bitcoin Cash. Na grafech sledujeme obrovský propad, který souvisí s propadem na světových trzích.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD a BCH/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 17.03.20 BTC, ETH + Světové trhy – Propad nabírá na síle a medvědi mají vánoce!

Zhodnocení situace na světovém trhu a dopad na kryptosvět

Světové akciové trhy pokračují v pádu. Důvodem jsou stále obavy z pandemie koronaviru. Doporučujeme si přečíst náš článek o tom, jak koronavirus působí na světové trhy. Přečíst si jej můžete zde.

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -15,33 %

Celý růst za rok 2020, který jsme mohli vidět v lednu a únoru, je nenávratně pryč. Investoři se už nedívají na růst, ale spíše na propad a hledají co nejlevnější nákup. Momentálně se pohybujeme na hodnotách 35 USD. Ještě před pár dny jsme ale viděli hodnoty i 23,6 USD. Momentálně vidíme mírně uklidnění trhu, protože i světové trhy se uklidnily a ustálily.

Bitcoin dnes konsoliduje nad 5 200 USD a světové trhy zaznamenávají 3-4% růst. Podobný růst dnes zaznamenává i Litecoin – a to o 3,5 %. Nejbližší rezistenci máme na 39 USD a o stupeň výše vidíme 50 USD. Vzhledem ke stavu, v jakém se aktuálně světové trhy nacházejí, si ale nemyslím, že by takový růst k 50 USD měl přijít. Spíše se budeme dívat níže na nové hodnoty low za rok 2020. Nejbližší podpora je na 23,6 USD.

[BCH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: -10,45 %

Momentální hodnota BCH je 183 USD a je pravda, že jsme se od 130 USD potáhli mírně vzhůru. Za současného stavu, stejně jako na Litecoinu, nevidíme velký prostor pro růst, který obvykle po takovýchto propadech bývá.

Fundament koronaviru, který způsobuje po celém světě ekonomické škody, vnáší mezi investory nejistotu a nervozitu. Proto se prodávají akcie, proto padají indexy. Stále hlasitěji slyšíme hlasy, které mluví o světové recesi. Z tohoto důvodu nečekáme na BCH velký růst, spíše nás bude čekat vytváření nových low hodnot. Momentální podporu vidíme na 130 USD a nejbližší rezistence máme na 190 USD a následně až na 213 USD.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře