17.01.20 Technická analýza: Ethereum classic na 14 měsíčním maximu +125 %. Matic znovu bullish, dnes +17 %

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Matic dnes udělal 17% pumpu, vidíme tam stejný pattern. Ethereum Classic dnes na 14měsíčním maximu. Překonalo top z roku 2019.

Vítejte tradeři/ky u další technické analýzy, tentokrát zaměřené na MATIC a Ethereum Classic. Mnohé dnes zajímají pumpy právě těchto dvou altcoinů.

[ETC/USD] V roce 2020 +125,39 %

Ethereum Classic stále pokračuje v pěkném bull runu a jeho zhodnocení za rok 2020 zatím dosahuje více než 125 %. Ethereum Classic úspěšně dokončilo hard fork Agartha, na bloku číslo 9 573 000, podle zprávy z etcnodes.org. Agharta by měla zajistit větší interoperabilitu kryptoměny Ethereum Classic se sesterským blockchainem Etherea.Téměř každý den přidává na hodnotě po 10 %. Včera si připsalo 23 %. Dnes dalších 27 % a dostalo se tak na 14 měsíční maxima. Momentální hodnota se pohybuje na 10,13 USD a takovou hodnotu jsme měli naposledy v říjnu 2018.

Momentální hodnotou smazalo ETC propad od července 2019. Na topu v roce 2019 bylo  tělem na 9,55 USD (1D.). Momentálně asi nemusím říkat, že naskakovat na takto rozjetý vlak je zbytečné riskantní, no mnozí to zkoušeli včera a vydařilo se. U takových “pump and dump” nikdy nevíte, kdy to velryba pusti k ledu. Nejbližším teoretickým odporem bude hodnota 11,62 USD.

[MATIC/USD] V roce 2020 +36,17 %

Matic dnes udělal 17% pumpu. Momentálně se pohybujeme na 0,0189 USD za MATIC. Weekly resistance, na které se momentálně nacházíme, nám přináší šanci na propad. MATIC přitom tvoří i bullish flag.

MATIC se tak v momentální situací musí pokusit překonat resistance na aktuálních hodnotách 0,0189 USD. Pokud to nevyjde, je možný propad k 0,014 USD.

Růst MATICu by měl přijít po odražení na resistanci, za předpokladu pokračován bullis, což by ho mělo poslat k hodnotám nejbližší rezistence na 0,021 USD.

V případě poklesu bychom znovu měli očekává propad na support line od kterých zatím vytvářel rostoucí triangle. Předešlý obrovský pump and dump se může vytvořit každým takovým Trianglem náhodně a nejde ho predikovat. Nejlepší strategie je kupovat na support line, která se ukázala z předešlých cyklů 1-3.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: