16.08. 19 Technická analýza BTC/USD: Bitcoin pod 10 000 USD. Čína odstranila přes 200 000 BTC!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy opět v zelené • Upgrade Cardana dnes • Dogecoin bude v bankomatech v USA • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Po několika po sobě jdoucích...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na pár důvodů pro bullish a silné vzorce na BTC. Probíhal také velký boj o 10 500 a 9200 USD support. Čína odstranila přes 200 000 BTC jak si s tím poradil BTC?

Čína odstranila přes 200 000 BTC a Bitcoin na sebe nenechal dlouho čekat. Při 12 300 USD můžete vidět na grafu zakreslenou support line a zároveň i weekly support kterou jsme zakreslili i v předešlé TA analýze na BTC. Už jen z TA pohledu jsme viděli silné důvody k prodeji na 12 300 USD. Do TA vstoupil i fundament o velkém SCAMU. Výsledek těchto 2 velkých události vyvrcholil očekávaným propadem nejdříve na krátkou podporu kterou mám zakreslenou na grafu při 10 500 USD a následně v posledních dnech k 9 400 USD. Momentálně se pohybujeme na 10 050 USD a na grafu se ukazují první známky nástupu bulls. Podle TA by měly bulls řídit support line trianglu, který je zřetelně patrný na grafu.

Podle této teorie TA by se měl BTC odrážet na support line 9 200 – 9 400 USD, který jsme zaznamenali včera. Je otázkou, zda na 1D grafu nepůjdeme ještě k 9 200 USD i tělem, ne jen knotem, z pohledu 4-5 dní bychom se za předpokladu udržení trianglu měli odrazit směrem k 10 500 a následně bojovat o resistance line trianglu na 11 700 USD.

Možnou odpovědí na momentální hodnotu BTC může být názor jednoho známého kryptorizikového kapitalisty Dovoye Wana, který tvrdí, že za nedávným výprodejem stojí velké Ponziho schéma (PlusToken). PlusToken, který funguje jako pyramidový systém v Číně, dokázal odstranit přes 200 000 BTC a 800 000 Etherea. Nachytat se mělo neuvěřitelných 10 milionů investorů. Dle policejní zprávy adresa PlusToken stále drží kryptoměny v hodnotě miliard dolarů.

Více se dozvíte zde: Čína dokázala odstranit přes 200 000 BTC a 800 000 Etherea.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Co číst dále?

[Zprávy] • Fear index jako při krachu cen • Bitfinex spouští decentralizovanou burzu • a další novinky dne

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře