15.07 ZEC, ZRX, 5th wave na dosah, kde chtějí obchodovat velcí hráči?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Centrální banka Francie úspěšně vyzkoušela CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Trezor varuje uživatele před zneužitím své identity na Google Play • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Většina altcoinů napodobila minulý týden výkon...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Aktuální situace na ZEC a ZRX není moc příznivá, ale z dlouhodobého pohledu se jedná o kryptoměny s velkým potenciálem růstu.

ZEC / USD

Sledujeme situaci i na ZEC kde jsme z topu na 120 USD propadly momentálně k 81 USD no jak poukazuje TA tento propad nemusí být u konce a zřejmě se podíváme na nejbližší podporu na hodnotách 79-70 USD. ZEC tvoří pěknou strategii EW kde 4 vlna momentální korekce hledá svůj odraz před tím než půjdeme do bullish 5 vlny, která by ZEC mohla vynést na hodnoty k 140 USD.

Možná se to zdá na tom trhu jako šílený propad no takový propad jen rozbouří vlny. Je to jako kdyby jste hodili kamínek do jezera. Stejně by to mělo být i na tomto trhu pokud si všimnete začátek roku 2019 na ZEC ten rozptyl propadů a následného pumpu byl v té době velmi velký, ale teď nám to připadá minimálně. Stejně to bude pokud se podíváte o rok na momentální datum kde si řekneme že to bylo nic. Tyto propady a vysoký up byly typické pro propady v bear marketu 2018 stejně to bude i nyní jen s bullish verzí. Třeba najít support a hodně nakoupit z odrazem nahoru. Zřejmě ten odraz nahoru přijde v 08/2019 měsíci. Přičemž 140 USD bychom mohli dosahovat buď koncem 08 nebo až v průběhu 09 měsíce.

Co číst dál od stejného autora? Technická analýza: 12.07 Shrnutí situace Bitcoinu – kde chtějí obchodovat velcí hráči?

ZRX / USD

Momentální pohled na ZRX zřejmě jen podle grafu vidíte kde nakoupit a to nemusíte ani ovládat TA. Momentální podpora na ZRX je na 0,235 USD a stejně jako support úroveň i RSI hlásá silný buy. Na ZRX je potom potenciál 56% upu k resistance na 0,345 USD jak to vidíte na grafu. Dotáhnutí tohoto topu k resistance zřejmě dojde koncem 08/2019 nebo v průběhu 09/2019 měsíce.

Disclaimer: Analýza je pouze orientační, neneseme odpovědnost za vaše obchody.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře