10. 08. 19 Technická analýza BTC/USD – Konsolidaci nad supportem může vystřídat krátkodobý pokles

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.
[speaker]

Bitcoin z dlouhodobého pohledu míří stále UP a měl by dosáhnout minimálně k úrovni 13800 $. Tady dojde pravděpodobně na retest předchozího high, který nám ukáže, v jaké kondici jsou kupci. Zatím současný růst samozřejmě poškozuje altcoiny, ale myslím si, že bull run altcoinů se probudí, až Bitcoin dosáhne dominance 80%.

Střednědobý trend ………………….uptrend
Dlouhodobý trend …………………..velmi silný uptrend

Kapitalizace Bitcoinu je v současné době 211 714 816 861 $ a dominance dosahuje zatím 69,9 %

Bitcoin aktuálně konsoliduje nad silnou weekly resistancí 11463 – 11685 $, kterou navíc prochází sestupná trend-line. Tuto trend-line trh v předchozích dnech stranovým pohybem překonal. Konsolidační pásmo tvoří trojúhelníkovou formaci a její překonání by mělo potvrdit další růst k 13800 $. Bohužel před tím může trh krátkodobě klesnout k úrovni 11400 – 11300 $. Při silnějším pohybu down může být otestována hladina 11 000 $.

Konečné slovo by pak měl mít konec týdne. Pokud zůstane cena nad současným supportem, tak by měl trh dál pokračovat UP. Jestliže však weekly bude zavírat týden pod úrovní 11463 $, tak by se cena mohla ještě posunout níže k úrovním 9500-8700$. Zatím tedy nemáme záruku že cena bude stoupat dál, to nám musí potvrdit weekly.

Na grafu H1 se nám tvoří stoupající trend-line a jestliže by ji trh prorazil směrem down, tak to může znamenat pokles pod úroveň 11400 $. To by nás mělo zajímat v těchto hodinách. Nicméně, i když se to stane, tak to nebude negativní. Negativní bude, jak jsem se již zmínil, konec týdne pod 11463 $.


Co číst dále?

Jak na svíčkové grafy – 2. díl


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte jak uvažuji nad trhem já, váš pohled se nemusí shodovat s tím jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře