08.07.19 Technická analýza GRIN/BTC – Jste připraveni na další investici do GRIN?

0
(0)
Rene C.
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

GRIN si pohrává s monthly úrovní 0.00041841 BTC a postupně by se mohl začít vracet UP. Korekční dno zatím cena našla 14 května v úrovni 0.00026981 BTC. Tato úroveň byla poté retestována a následně cena vystřelila k úrovni 0.00072450 BTC. Je čas na další investici do GRIN? Ano i ne, musíme si počkat na vhodnou příležitost.

Mohlo by vás zajímat: Podívali jsme se na zoubek projektu GRIN

Aktuálně se cena chystá otestovat swing high close úroveň 0.00035499 BTC, ale pod současnou cenou 0.00038214 BTC se nachází TL. Vzestupná trend-line může být otestována a poté by mohl trh zamířit UP.

V oblasti kde se nachází vzestupná TL, je také nedokončený GAP, který je často přehlížen. Nicméně součástí otestování TL může být právě zavření tohoto GAPu, který je v úrovni 0.00030066 BTC. Toto může být vnímáno jako falešný průnik trend line. Většina obchodníků vnímá spíše tu trend line, ale GAP přehlédnou nebo ho berou jako něco méně důležitého. Trh zabije dvě mouchy jednou ranou, nicméně větší váhu má nedokončený GAP na jehož spodní části mohou ležet objednávky.

Co očekávám v následujících hodinách ?

Krátkodobě by se cena mohla vrátit k úrovni resistance 0.00041841 BTC. Předpokládám však, že překonání resistance nebude úspěšné a cena zamíří dolů k retestu dlouhodobé trend line a vyplnění GAPu.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img