05.03.20 Technická analýza BNB/USD a TRX/USD – Bitcoin dnes v růstu, jak to vypadá na BNB a TRX grafu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Dnes se podíváme na Binance Coin a Tron. Bitcoin se dnes dostal nad 9 000 USD, ale altcoiny většinou jen kopírují jeho 3,5% růst.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BNB a TRX. Včera jsme pro vás analyzovali ETH/USD a XRP/USD a nenechte si ujít tuto analýzu.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 05.03.20 [BTC] +0,26 % [LINK] +7 % [ETH] +0,4 % – Link ignoruje Bitcoin a v březnu už vyrostl o 16 %!

[BNB/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +54,95 %

Binance Coin se během posledního propadu trhu dostal až k 17,68 USD. Momentálně dosahujeme 21 USD a zdá se, že by býci mohli být úspěšní ve snaze získat na této úrovni novou podporu. Zatím nevidíme na trhu žádné oslabení. Pokud bychom na 21 USD prorazili rezistenci a následně ji potvrdili jako support, mohly ty tyto hodnoty do budoucna představovat několik možností pro odraz směrem nahoru. Nejbližší další odpor vidíme na 23 USD, který je ale poměrně slabý. Pokud bude růst Bitcoinu pokračovat jako dnes a dostaneme se k hladině další rezistence na 9 150 a 9 550 USD, může se BNB dostat právě na tento odpor 23 USD.

[TRX/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +38 %

Tron se v tomto roce ještě pořádně neukázal a jeho zhodnocení je zatím pouze 38 %. I z tohoto důvodu čekáme od Justina Suna nějakou informaci, jak to má ve zvyku. V době růstu by graf mohl vypadat nějak takto. Vytvořením dvojitého vrcholu se ukončí celý cyklus první třetiny roku.

Momentálně probíhá stagnace a pohyb do strany. To by mohlo investory uklidnit a dát jim jakousi jistotu v dalším pokračování růstu. Nejbližší odpor vidíme na 0,020 USD a top hodnoty za rok 2020 jsme zatím dosáhli na 0,27 USD. Při správném načasovavaní bychom mohli vidět podobný růst, jako byl ten poslední ze začátku roku, který trval až do února. Podporu si TRX vytvořil na hodnotách 0,0159-0,017, která obstála i v tomto propadu a měla by být odrazem pro následující pumpy.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: