[ZPRÁVY] Wall Street obchoduje Bitcoin již více než dva roky

0
(0)

Zprávy a souhrny

Wall Street obchoduje Bitcoin už více než dva roky • Bithumb zveřejnil 11 ukradených kryptoměn a plánuje kompenzaci • Ethereum bude mít nový ERC1155 standard určený pro videohry • Ethereum je méně centralizované než Bitcoin • Binance Uganda, první Cash-to-Crypto burza je online a přijímá registrace • Uphold si otevírá dveře pro obchodování s ICO v USA • Proč je 70 % ICO tokenů nezalistovaných? • Indický NPTEL spolu s IBM poskytnou 12týdenní online kurz zaměřený na blockchain • Sacramento Kings těží Ethereum

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Zpráva dne

Zatímco probíhaly debaty o tom, kdy vstoupí Wall Street do obchodování s kryptoměnami, jedna společnost z Wall Street už dva roky obchodovala Bitcoin. Je to společnost Susquehanna. V rozhovoru pro New York Times vyjádřil Bart Smith, šéf skupiny digitálních aktiv v Susquehanna, svoji podporu blockchainu a kryptoměnám:

„Věříme, že tato technologie a tato třída aktiv změní některé aspekty finančních služeb a myslíme si, že to bude navždy.“

Více se dočtete ZDE: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Bithumb má plán odškodnění

Jihokorejská kryptoburza Bithumb se vyjádřila ke krádeži z minulého týdne. Zpočátku burza odhadovala, že škody způsobené hackerským útokem činily přibližně 35 miliard KRW (31 milionů USD). Tato částka byla revidována na přibližně 19 miliard KRW (17 milionů USD).

Burza Bithumb poskytla seznam 11 kryptoměn, které byly ukradeny. Jsou to BCH, BTC, ELF, ETH, ETHOS, GNT, HSR, KNC, OMG, VEN a XRP. Také odhalila svůj plán na kompenzaci všech krádeží postižených uživatelů. Opakuje, že za incident přebírá plnou odpovědnost. Poškození však musí požádat o kompenzaci, aby byli oprávněni dostat odškodnění. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Ethereum bude mít nový ERC standard

Ethereum v následujících týdnech chystá další nový standard, známý jako ERC-1155. Tento nový standard je určen hlavně pro odvětví videoher. Podle dostupných informací je možné provést až 200 operací na jednu transakci. To je velký milník ve škálovatelnosti. Ještě důležitější je, že tento systém bude pracovat se zastupitelnými a nezaměnitelnými položkami. Pro nadšence videoher je toto řešení v současnosti nejjednodušší. Velkou otázkou je, zda herní vývojáři ERC1155 přijmou a začlení do svých projektů. Více se dočtete ZDE: https://www.newsbtc.com/ (v EN)

Ethereum je decentralizované

Studie, kterou udělal profesor Cornell Sirer, ukázala, že méně uzlů Etherea je spojeno s organizacemi, než jak tomu je u Bitcoinu. To znamená, že více uzlů v síti Ethereum provozují spíše jednotlivci než firmy. Údaje ukazují, že uzly Etherea jsou v latentním prostoru a také geograficky více rozmístěné po celém světě. Ethereum uzly pocházejí z různých míst, z menších sítí a domácích entit, oproti tomu u Bitcoinu je většina uzlů (56 %) lokalizovaná v datových centrech. Více se dočtete ZDE: https://www.ccn.com/ (v EN)

Binance založila první fiat-to-crypto burzu

Binance právě spustila svou burzu typu fiat-to-crypto. Binance Uganda je navržena na spárování krypta s ugandským šilinkem. Stránka momentálně přijímá nové registrace uživatelů, ačkoliv zatím není známo datum, kdy přesně začne obchodování na této platformě. Binance říká, že prvních 20 000 uživatelů, kteří se zaregistrují, dostane 0,5 Binance Coin BNB) jako poděkování za jejich podporu. Jeden BNB stojí přibližně 14,00 USD. Více se dočtete ZDE: https://dailyhodl.com/ (v EN)

Kryptofirmy pronikají na burzy v USA

Zdá se, že mezi kryptospolečnostmi začal závod na převzetí makléřů licencovaných v USA. Po Coinbase, která získala makléře Keystone Capital, je zde společnost Uphold, která oznámila, že dosáhla dohody o koupi společnosti JNK Securities Corp, člena burzy v New Yorku a makléřského obchodníka s cennými papíry, licencovaného SEC a FINRA. Uphold si takto otevírá dveře pro obchodování s regulovanými ICO v USA. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

70 % ICO tokenů je nezalistovaných

Nedávný průzkum z ICOrating.com poukazuje na problémy, se kterými se setkávají projekty při zalistování jejich tokenu na renomované burze. ICOrating uvádí, že projekt musí nejdříve úspěšně dokončit fázi ICO. Pokud se neprodají tokeny v této fázi, poptávka bude nízká a kryptoburzy nebudou mít zájem. ICOrating informuje, že pouze 22 % ICO, které byly dokončeny v 1. čtvrtletí letošního roku, by mohly mít své tokeny zalistované. To je o 10 % méně než v předchozím čtvrtletí. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Vzdělávání – Indie plus IBM

Indický National Programme on Technology Enhanced Learning (NPTEL) se spojil s IBM, aby poskytl 12týdenní online kurz, který bude zahrnovat architekturu a design blockchainu, jakož i různé případy jeho použití. Kurz bude k dispozici na webových stránkách NPTEL od července 2018 a jeho cílem je vybavit studenty koncepčními a praktickými dovednostmi potřebnými pro rostoucí blockchain průmysl. Více se dočtete ZDE: https://www.ethnews.com/ (v EN)

Charita

V Golden 1 Center, které je domovským stánkem NBA týmu Sacramento Kings, se nyní těží Ethereum. Vivek Ranadive řekl, že tým byl velkým fanouškem Etherea a chtěl udělat něco, co by pomohlo místní komunitě. Volba padla na těžbu kryptoměny. Zisk z těžby půjde do místní černošské komunity jako součást charitativního programu. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: