[Zprávy] Tim Draper věří, že Bitcoin je bezpečnější než dolary uložené v bance • Bahrajn jako první arabský stát reguluje kryptoměny…

5
bitcoin private

Tim Draper věří, že Bitcoin je bezpečnější než dolary uložené v bance • Bahrajn jako první arabský stát reguluje kryptoměny • Cryptopia vydala oficiální stanovisko – provozovatelé burzy by mohli přijít maximálně o 9,4 % ze svých kryptoměn • Decentraland předvedl 30% skok po oznámení partnerství s HTC • A překvapení z Kryptomagazínu na konec

Tim Draper věří, že Bitcoin je bezpečnější než dolary uložené v bance

Tim Draper se jako velký podporovatel a fanoušek kryptoměn často vyjadřuje, že věří v dlouhodobý potenciál digitálních měn. Je přesvědčen, že do pěti let se bude za kryptoměny kupovat káva nebo hamburger. Podobně si také myslí, že to povede k postupnému vytlačení peněz z oběhu a rovněž se nechal slyšet, že dolary uložené v bankách jsou ve stejném, pokud ne dokonce ve větším nebezpečí, než kryptoměny.

Více se dozvíte v tomto anglickém článku: crypto-reporter.com

Bahrajn jako první arabský stát reguluje kryptoměny

Bylo to asi jen otázkou času, kdy k něčemu takovému dojde i mezi arabskými státy. Většina z nich má ke kryptoměnám poměrně pozitivní přístup, avšak na konkrétní kroky se zatím čekalo. A je to tady, první oficiální krok udělal Bahrajn. Schválené nové regulace by měly sloužit jako první krok k tomu, aby se Bahrajn stal lídrem mezi MENA státy a již se několik předních politiků vyjádřilo, že blockchain podporují a že regulace by měly brzy zavítat do celého FinTech sektoru.

Více se dočtete v původním článku: ccn.com (v angličtině)

Cryptopia vydala oficiální stanovisko – uživatelé by mohli přijít maximálně o 9,4 % ze svých kryptoměn

Během největšího hacku tohoto roku utrpěla Cryptopia velké kryptoměnové ztráty. I přesto, že se původně zdálo, že jde o nenávratnou a v podstatě likvidační situaci, Cryptopia by možná mohla vyváznout s mnohem menšími ztrátami, než s jakými se původně počítalo. V oficiálním prohlášení tato novozélandská burza oznámila, že v nejhorším případě přijdou uživatelé této burzy o 9,4 % ze všech svých kryptoměn.

Více informací se dočtete zde: ambcrypto.com (v angličtině)

Decentraland předvedl po oznámení partnerství s HTC

První telefon od HTC, vyvinutý pouze za pomoci blockchainu, Exodus 1, by měl podporovat kryptoměnu Decentraland (MANA). Vývojáři obou stran nyní pracují na tom, aby se implementace Decentralandu na Exodus 1 podařila bez jakýchkoliv problémů. Všechny tyto novinky zapříčinily až 30% nárůst ceny této kryptoměny.

Více informací v původním článku: sludgefeed.com (v angličtině)

Slibovaná dobrá zpráva na konec – Trading11 hledá kryptonadšence do svého týmu!

Zajímáš se o kryptoměny, obchodování a baví tě psát online články? Nemáš problém s pravopisem, jsi kreativní a hledáš flexibilní part-time job? Tak pak není nad čím přemýšlet. Neváhej a klikni na odkaz níže, ve kterém najdeš bližší informace o nabídkách z portálu Trading11, který pomalu ale jistě nabírá na obrátkách.

Více informací na tomto odkazu: trading11.com

Co číst dále?

Mercedes-Benz začal používat blockchain

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Marek F.

5
Komentujte

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
HarvesterPetrSalam Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Salam
Host
Salam

Tim Draper věří, že Bitcoin je bezpečnější než dolary uložené v bance
——————————————————————————————-

Ale hovno , stačí jedna velryba aby prodala své všechny BTC na účtě při současné ceně která vlastní 40 až 60 tisíc BTC a udělá ti z BTC pomalu nulovou hodnotu tak jak může být bezpečnější než dolar to nechápu. Jo kdyby byl BTC za vyšší cenu aby nedokázala Velryba tu cenu až tak ovlivnit tak by to možné bylo (ale to by musel stát BTC tak 100 tisíc usd ).Ale chápu Drapera nestihl to prodat na ALH a ted ho to sere tak musí nalákat nové ovce .

Petr
Host
Petr

Salám před 20 lety stal 1 usd/ 40kc . Dnes stojí 1 usd 23kc což je 50% méně. BTC před 10 lety stal 4 usd ,dnes stojí 3500usd prosím jaké je to zhodnocení? A teď otázka kdyby btc stal pouze 1000usd jaké je to zhodnocení? Ještě pořád věříš v usd? A to podstatné btc nemá žádnou hodnotu ale usd je díky dluhu usa v mínusu. Tzn dolar má dluhy ale lidé mu věří více než btc který nemá žádnou hodnotu to je sranda. Tzn firma která ma minimalni zisk a je bez dluhů je horší než firma která sice vykazuje… Číst vice »

Salam
Host
Salam

Nedívám se do minulosti žijí současnosti , dolar má dluhy ale je pořád je jištěný vládou USA což pro lidi znamená daleko větší jistotu než BTC bez hodnoty .Další věc pokud někdo investuje do BTC v současné době místo do dolaru tak má daleko větší riziko ztráty svých financí než kdyby je měl uložené na účtě v dolarech a proč ? už jsem psal navrchu .Stačí jedna Velryba které mrdne v hlavně a prodá při současné ceněn svůj vyšší obnos BTC .A co se stane ? pokud by měl prachy v dolarovém účtu v bance neztratí ani cent ale pokud… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Venezuelci už dnes věří více btc než vlastní méně a světe div se i více než usd. Já neříkám že je to správně jen se divím.

Harvester
Host
Harvester

Do první čárky souhlas, se zbytkem si dovolím nesouhlasit. Dolar je pro ovečky jistotou, ale co pro lidi které mají oči otevřené. Já jako člověk co si přečte maistream a alternativu, vše kolem USA vnímám skrz Trumpa jako nevyhnutelný záměr o odstavení USA jak tomu bylo SSSR. Ve smyslu k USA, konec hegemonie,obrovské spotřeby,diktátu a světového četníka (pozn. re. konec petrodolaru skrz sankce). Osobně bych do dolaru nedal ani jednu korunu, nehledě na to že v kratkodobém horizontu skočí up či down, ale hlavně proto že konec je nevyhnutelný. Čína přebere žeslo, i když Rusko možná zamíchá kartami. Juan nebo… Číst vice »