[Zprávy] SBI investuje 15 milionů dolarů na masovou adopci kryptoměn • Binance expanduje do Evropy • Kryptotrh může zažít nejdelší medvědí trend ve své historii…

1
ripple

SBI investuje 15 milionů dolarů na masovou adopci kryptoměn • Binance expanduje do Evropy • Kryptotrh může zažít nejdelší medvědí trend ve své historii • Regulace mají škodlivý vliv na fyzické Bitcoiny • Auscoin, Bitcoin ATM společnost, měla týdenní obraty ve výši 360 000 USD

SBI investuje 15 milionů dolarů na masovou adopci kryptoměn

Japonský investiční gigant a partner Ripple, společnost SBI Holdings (SBI), investovala 15 milionu dolarů do výrobce smart karet Tangem prostřednictvím své dceřiné společnosti SBI Crypto Investment Ltd.

Švýcarská fintech společnost Tangem uvedla v květnu svou „smart bankovku“ pro digitální aktiva. Bankovky společnosti Tangem, jako první fyzický projev digitálních aktiv na světě, umožňují uživatelům fyzicky přenášet kryptoaktiva v podobě hotovosti. Stejně jako hotovost, Tangem bankovka je kontrolována osobou, která ji drží. Předáním fyzické karty jsou transakce okamžitě potvrzeny a ukončeny s nulovými poplatky.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Přečtěte si také: Bart se drží Bitcoinu!

Binance expanduje do Evropy

Statistická výměnná platforma společnosti Binance se rozšířila na evropský trh se vstupem na ostrov Jersey, samosprávnou část Velké Británie. Binance Jersey umožní obchodování s populárními kryptoměnami Bitcoinem (BTC) a Etherem (ETH) vůči euru (EUR) a britské libře (GBP).

Společnosti Binance a Digital Jersey se poprvé spojily v červnu 2018, přičemž obě společnosti podepsaly Memorandum o porozumění (MoU). Toto partnerství mělo pomoci společnosti Binance lépe pochopit regulační a ekonomické prostředí na ostrově Jersey, zejména pokud jde o dodržování zákonů proti praní peněz a know-your-customer (KYC).

Více se dočtete zde: https://bitcoinmagazine.com/ (v AJ).

Kryptotrh může zažít nejdelší medvědí trend ve své historii

Jak uvedl Ran Neuner, počítačový analytik společnosti Crypto Trader, bude-li poslední medvědí trh trvat další měsíc, bude to nejdelší medvědí trend v historii kryptoměn: 2014/15 – 420 dní, 2018/19 –390 dní.

Analytici obecně vnímají rok 2019 tak, že může být nudným rokem pro investory s nízkou úrovní volatility a nedostatkem breakoutů nad klíčovými úrovněmi podpory pro hlavní kryptoaktiva. Vinny Lingham, investor rizikového kapitálu a generální ředitel společnosti Civic, řekl, že může trvat dlouho, než se investoři psychologicky zotaví z medvědího trhu, což může přispět k delšímu časovému rámci korekce v průběhu roku 2019.

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com (v AJ).

Regulace mají škodlivý vliv na fyzické Bitcoiny

Bitcoin (BTC) nedávno oslavil své desáté výročí a nadšenci i společnosti se pokoušejí otevřít nové podniky, které s ním souvisí. Některé z nejzajímavějších projektů souvisely s výrobou fyzických Bitcoinů. Avšak kvůli regulačním předpisům se tento průmysl setkal s obtížemi.

V letech 2013 až 2016 se fyzická digitální aktiva jako Bitcoin stala velmi populárními. Někteří sběratelé po celou dobu vyžadovali tyto mince. Jedním z nejoblíbenějších fyzických BTC byl Casascius. Americký regulátor však považoval mince Casascius za nelegální peníze a prodej byl od 27. listopadu 2013 pozastaven. Některé další společnosti, které působily na trhu a které musely také ukončit svou činnost, byly Ravenbit, Alitin Mint, Cryptmint a Titan Bitcoin.

Více se dočtete zde: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v AJ).

Auscoin, Bitcoin ATM společnost, měla týdenní obraty ve výši 360 000 USD

Auscoin, která je australskou Bitcoin ATM společností, oznámila týdenní obrat ve výši 360 000 dolarů v roce 2018. V současnosti má v provozu 31 bankomatů v celé Austrálii a plánuje se dále rozšiřovat. Sam Karagiozis, zakladatel společnosti Auscoin, řekl:

„V současnosti máme v Austrálii 31 bankomatů Auscoin. A náš obrat je 500 000 dolarů za týden, což je šílené vzhledem k tomu, jak klesla cena Bitcoinu. Jednoduše se ukazuje, že  kryptoměny pro mnohé znamenají budoucnost.“

Společnost Bitcoinist uvedla, že počet Bitcoin bankomatů se v roce 2018 zdvojnásobil. Jejich počet narostl na více než 4000 v 76 různých zemích.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com (v AJ).

Co číst dále?

Spojené arabské emiráty a Saúdská Arábie vytvoří společnou kryptoměnu

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Marek H.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mustafa Ahmed Kokotino Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mustafa Ahmed Kokotino
Host
Mustafa Ahmed Kokotino

Zajímavé každý nakupuje Bitcoiny jak v Argentině se zvýšila poptávka Bitcoinu přes ATM ted Australii už i Venezuela plánuje ATM ale na ceně se to neprojevuje .Mě se zdá že i kdyby se vykoupili všechny BTC tak cena zůstane stejná a je úplně fuk kolik BTC je na trhu , prostě to co se prodá na burze se počítá zbytek se nepočítá , se nedivým že každý říká že cena BTC není férová .