[ZPRÁVY] Půjdeme Up! Up! Up!…, Tvrdí: Arthur Hayes, CEO BitMEXU

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...

Arthur Hayes CEO BitMEXU tvrdí: Půjdeme Up! Up! Up!… • Indické ženy obchodují s kryptoměnami víc než muži • Japonská vláda podporuje Krypto a Blockchain • Hedgeový fond věří mainnetu EOS • Vláda Jižní Koreje věří, že systém Real-Name funguje • Finská vláda a společnost Essentia.One odhalují plány pro mezinárodní logistický blockchain

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Zpráva dne: Půjdeme Up! Up! Up!

Během živého vysílání pro CNBC řekl Arthur Hayes, CEO Bitmexu, že Bitcoin může do konce roku dosáhnout ceny 20 000 dolarů, nebo dokonce  až 50 000 dolarů. Více se dočtete ZDE: https://www.newsbtc.com/  (v EN)

Indické ženy se nezdají

I když se může zdát, že je to na světě všude stejné, tak není tomu tak. Ženy v Indii skutečně stráví dvakrát více času obchodování s kryptoměnami nežli muži. Nově zveřejněný průzkum také zjistil, že většina uživatelů digitálních měn v Indii žije ve velkých městech, jako je Dillí, Mumbai a Bangalore. Studie kryptoobchodní společnosti Buyucoin říká, že Indové s velkým zájmem očekávají v nejbližší budoucnosti nové regulační nařízení. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Japonsko je stále v čele krypto-průmyslu

Předseda SBI Holdings a generální ředitel SBI Group, Yoshitaka Kita, který dohlíží na druhou největší finanční institucí v Japonsku – finanční skupinu Mitsubishi UFJ – řekl, že krypto a blockchain technologie urychlí v dlouhodobém horizontu ekonomiku země. Yoshitaka řekl:

„Chceme probrat více než jen finanční hranici. Existuje mnoho spekulativních požadavků týkajících se kryptoměn. Cena se mění rychle, ale lidé musí přemýšlet hlavně o tom, jak se tyto technologie používají v reálném životě a jak mohou zlepšit podnikání lidí.

Více se dočtete ZDE: https://cryptoslate.com/ (v EN)

EOS

Kyle Samani, spoluzakladatel hedgeového fondu Multicoin Capital, řekl, že jeho společnost se drží EOSu, navzdory negativním zprávám kolem spuštění jeho mainnetu. Kyle řekl:

„Momentálně držíme svou pozici, neprodali jsme. Spuštění mainnetu EOS nebylo tak hladké, jak jsme doufali. Vše, co se stalo, není až tak špatné. Souhlasím s tím, že se staly některé chyby, ale ty v dlouhodobém horizontu nejsou velmi podstatné.

Více se dočtete ZDE: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Jižní Korea – regulace fungují?

Vláda Jižní Koreje zavedla na konci ledna real-name systém pro kryptoměny, přičemž tento systém zakazuje používání anonymních bankovních účtů v krypto-transakcích. Důvod je celkem jasný, chce tak zabránit používání virtuálních mincí na praní špinavých peněz. Reálný obchodní systém byl také součástí nejnovějších opatření vlády na omezení spekulativních investic do virtuálních peněz. Na základě vyhodnocení situace na trhu s kryptoměnami konstatuje, že systém je účinný. Více se dočtete ZDE: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Finsko podporuje blockchain projekt pro logistiku

Finsko si chce získat dobré jméno jako jedno z předních kryptologistických středisek na světě. Zástupci průmyslu usilují o řešení problémů, kterým čelí stále se rozšiřující logistika a doprava. Společnost Essentia.One se spojila s vládním sdružením „Traffic Lab“ s cílem zajistit, aby informace o dodávkách typu „end-to-end“ – jako jsou obsah dodávky a kontaktní informace – byly bezpečné a bezpečně dostupné pro oprávněné subjekty. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/  (v EN)

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře