[Zprávy] Prominentní investor: Nastane velký rebound Bitcoinu • Coinbase Bundle-nový indexový fond pro investory…

0
(0)

Prominentní investor: Nastane velký rebound Bitcoinu • Coinbase Bundle-nový indexový fond pro investory • Top 6 regionů, kde je možné najít producenty Eos • Mongolsko vydalo první licenci na digitální měnu

Prominentní investor: Nastane velký rebound Bitcoinu

Bitcoin ztratil tento rok více než 70 %, ale stále ještě není příliš pozdě na obrat, říká Tom Lee. Spoluzakladatel společnosti Fundstrat v rozhovoru pro agenturu Bloomberg uvedl, že vidí různé katalyzátory, které by mohly do konce roku zvýšit cenu BTC. Lee vzpomněl nárůst v řadě velkých investičních bank, které budují produkty ve spojení s Bitcoinem a spuštění kryptoburzy podporované ICE, jako dva hlavní faktory, které by mohly nastartovat Bitcoin býky. Navzdory výzvám krypto nadšenci věří, že BTC našel své dno v blízkosti 6 000 dolarů. Tuto cenu od minulého roku testoval už několikrát. V střednědobém horizontu je však zvyšování tržeb BTC stále omezené výraznou klesající trendovou linií. Více se dočtete zde: https://www.newsbtc.com/ (v EN)

Coinbase Bundle-nový indexový fond pro investory

Společnost Coinbase oznámila několik nových produktů zaměřených na vzdělávání retailových investorů tím, že jim poskytne jednoduchý způsob vstupu na trh. Zprostředkovatel krypto služeb v San Francisku spustil dvě nové užitečné zdroje s cílem usměrňovat rozhodování retailových investorů prostřednictvím informačních stránek.

Pro nové investory, kteří mají zájem o vstup do prostoru, mohou být kryptoměny matoucí. Blockchain, technologie podporující kryptoměny, je pro většinu lidí nová a složitá, s tisíci rozličnými altcoiny, ze kterých si můžete vybrat. Společnost Coinbase spustila nový Coinbase Bundle, který je v podstatě indexový fond pro krypto investory. Směs aktiv je vážená tržními limity, pričemž společnost Bitcoin tvoří tři čtvrtiny balíku.

Kromě těchto stránek spustila společnost Coinbase i svou platformu Coinbase Learn, která poskytuje odpovědi na základní otázky spotřebitelů jako například: “co je bitcoin”, “jak se kryptoměny liší od běžných peněz” a “jak může být kryptosvět lepší. ”

Více se dočtete zde: https://www.newsbtc.com/ (v EN)

Top 6 regionů, kde můžete najít producenty EOS

Od uvedení hlavní sítě EOS se zdá, že se velmi důrazně zaměřuje na decentralizaci sítě. Následujících šest regionů má v držení výrobce bloků EOS, což je taky znakem decentralizace.

6 Jižní Amerika: V Jižní Americe je to Argentina, která vede v produkci bloků EOS.

5 Austrálie: Je dost zajímavé vidět takovou velkou zemi jako je Austrálie, která má pouze jednoho výrobce bloků EOS. Ačkoli jeden je pořád lepší než žádný.

4 Afrika: Zatímco většina kryptoprojektů nemusí považovat Afriku za důležitý region, EOS se na to dívá jiným způsobem. V současnosti existují čtyři různí výrobci bloků EOS.

3 Evropa: Přestože v Evropě existuje mnoho možností, pokud jde o kryptoměny, většina evropských výrobců bloků EOS se sdružuje ve Velké Británii.

2 USA: Spojené státy sice mají hodně výrobců bloků EOS, ale není to dominantní region, jak by se mohlo zdát.

1 Asie: Nikdo nebude překvapený, když se řekne, že většina výrobců bloků EOS sídlí v Asii. Ve světě kryptoprocesů byla Asie vždy důležitou oblastí.

Více se dočtete zde: https://nulltx.com (v EN)

Mongolsko vydalo první licenci na digitální měnu

Mongolsko udělalo významný krok směrem k posilnění svého fintech sektoru, přičemž centrální banka povolila místnímu telekomunikačnímu operátorovi, aby vydal svou digitální měnu, podle nedávno schváleného národního platebního systému země. Jak uvedla státní tisková agentura Montsame, společnost Mobicom, největší poskytovatel mobilních telefonů v Mongolsku, dostal licenci na virtuální měnu nazvanou “Candy”. Považuje se za “bezhotovostní platební nástroj”, jehož hodnota je vázaná na fiskální měnu Mongolska, tugrik.

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v EN)

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img