[Zprávy] Chainlink letí vzhůru • GlobalCoin od FB by mohl být historický milník • a další zprávy dne

0
google chainlink

Dnes se v médiích nejvíce probíral GlobalCoin od Facebooku a jeho možný dopad, také integrace Chainlinku do Googlu, což vystřelilo jeho cenu, přístup regulačních orgánů na Islandu a otevření Binance burzy pro klienty v USA. 

GlobalCoin od Facebooku a možný dopad

Analytici se začínají předhánět v odhadech dopadu plánovaného GlobalCoinu od Facebooku. Podle dvou z nich by to mohlo znamenat přímo historický milník. Facebook zveřejní whitepaper ke svému digitálnímu aktivu až za čtyři dny (18.6.), tak zatím není pro podobné dohady příliš podkladů a informací. Nicméně už nyní jsou očekávání velmi vysoká. Uvidíme, jestli nový coin těmto očekáváním dostojí.

Více informací v AJ zde: Coindesk.com

Tip: Více o GlobalCoinu si můžete přečíst zde.

Chainlink prudce roste po oznámení o integraci s Googlem

ChainLink (LINK) dnes prudce rostl, tentokrát však na základě podložené informace o integraci, o níž se zmínil gigant Google. Společnost ChainLink také oznámila svou účast na cloudových službách a infrastruktuře společnosti Google.

Binance připravuje burzu pro USA

Binance se připravuje na otevření pobočky v USA, která bude poskytovat služby v souladu s místními předpisy, a to v partnerství se společností BAM Trading. Američané tak již nebudou obsluhováni centrální burzou Binance.com. Je to reakce na zpřísňující se legislativu v USA, v důsledku které už několik burz zablokovalo nebo oznámilo blokaci  amerických klientů.

Podrobnější informace z Binance v AJ zde.

Islandský regulátor schválil blockchainovou peněžní službu

Oproti vývoji v USA se vývoj na Islandu ubírá opačným směrem a tamní úřady jsou k blockchainu a kryptoměnám vstřícnější. Úřad pro finanční dohled (FME), jediný finanční regulátor Islandu, schválil první společnost poskytující elektronické peníze na bázi blockchainu v zemi. Společnost Monerium založená na Reykjavíku, podporovaná softwarovou společností ConsenSys, obdržela povolení pro poskytování platebních služeb ve fiat měnách na blockchainu Etherea.

Více informací v AJ na Cointelegraph.com

Co číst dál:

14.06.19 Technická analýza ETH/USD – Ethereum za 200 $, je to vůbec možné ?

 

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře