[Zprávy] CEO Pantera Capital uklidňuje kryptoinvestory a další novinky

0
Bitcoin Blue

CEO Pantera Capital uklidňuje kryptoinvestory • Predikce ceny Bitcoinu – na univerzitě Yale zjistili jak na to • Kryptopeněženka Electron Cash: Nyní i pro základní telefony • Akceptace kryptoměn: Vilu na ostrově Paradise můžete koupit za kryptoměny • Mining Bitcoinu ohrožuje naši existenci, říká akademik • Zábava: Na Litecoin blockchainu se zrodili CryptoMonsters

Generální ředitel Pantera Capital uklidňuje kryptoinvestory

Dan Morehead, generální ředitel společnosti Pantera Capital, vyzývá na klid v souvislosti s odložením rozhodnutí SEC o Bitcoin ETF, které vyvolalo pád BTC pod 6300 USD. Myslí si, že to bude trvat dost dlouho, než bude schválené ETF. Morehead říká, že je třeba pamatovat na to, že Bitcoin je velmi nový jev, ale má zdroj v reálném čase a to je jedinečná věc. Lidé reagují podle něj na tyto zprávy nepřiměřeně a vyzývá je, aby mysleli dlouhodobě. Více se dočtete ZDE: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Predikce ceny Bitcoinu – na univerzitě Yale zjistili jak na to

Podle oficiálního prohlášení YaleNews navrhli finanční experti na univerzitě Yale systém faktorů na předpovídání cenových trendů hlavních kryptoměn. Nová studie je údajně první komplexní ekonomickou analýzou kryptoměn a blockchainu. Odborníci analyzovali Bitcoin, Ripple a Ethereum.

Studie ukazuje, že kryptoměny nemají žádnou expozici na většině běžných akciových trzích, jakož i na návratnost měn a komodit a na makroekonomické faktory. Namísto toho výzkumníci tvrdí, že návratnost kryptoměn může být předpovídána faktory, které jsou specifické pro trhy s kryptoměnami. Mezi tyto faktory patří silný „momentum efekt“: Pokud se cena Bitcoinu za týden zvýší, pravděpodobně se zvýší i v následujícím týdnu. Také prudké zvýšení ceny Bitcoinu stimuluje vyšší poptávku na trhu, což vede k větším investicím. Více se dočtete ZDE: https://cointelegraph.com/ (v EN)

Kryptopeněženka Electron Cash je nyní k dispozici pro základní telefony

Electron Cash, jehož vývojový tým financuje firma Coingeek, spouští novou peněženku: Java Micro-Edition (J2ME), verzi Electron Cash. Tuto verzi budou moci používat i uživatelé, kteří mají přístup pouze k základním funkčním telefonům jako například Nokia 216. Tito uživatelé, kterých je více než 1,3 miliardy, budou mít přístup k peněžence Bitcoin Cash SPV se všemi výhodami, které přináší, včetně kontroly vlastních soukromých klíčů a obnovení peněženky pomocí fráze. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Akceptace kryptoměn: Vilu na ostrově Paradise můžete koupit za kryptoměny

Máte 6,7 milionů dolarů v kryptoměnách? Pak se můžete stát majitelem luxusní čtyřlůžkové vily o rozloze 4 250 metrů na ostrově Paradise. Vila se nachází v exkluzivní západní části tohoto bahamského ostrova. Podle vyjádření společnosti Propy má majitel velký zájem o investování do kryptoměn. Platba je možná v těchto kryptoměnách: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Zcash nebo Dash. Více se dočtete ZDE: https://dailyhodl.com/ (v EN)

Mining Bitcoinu ohrožuje naši existenci, říká akademik

Dr. Jon Truby, ředitel Centra pro právní a rozvojové záležitosti na katarské univerzitě, říká, že Bitcoin byl navržen bez úvah o jeho vlivu na životní prostředí a jako takový „ohrožuje naši existenci“. Truby proto vyzval na řešení, jehož cílem je zabránit tomu, aby se objevily podobné blockchain technologie. Dále napsal:

„Problém se jen zhorší. Čím vyšší bude hodnota Bitcoinu, tím bude větší motivace jej zakoupit a nové digitální měny budou vyvinuty s podobnými karbonizovanými modely…“

Více se dočtete ZDE: https://www.ccn.com/ (v EN)

Zábava: Na Litecoin blockchainu se zrodili CryptoMonsters

CryptoMonsters začali. Je to nová hra založená na blockchainu Litecoinu. Každý cryptomonster má jedinečný genom a několik charakteristik. Když cryptomonster roste a dosáhne další evoluční fáze, zvyšují se jeho šance na další rozvoj a stává se sofistikovanějším. Podle tvůrců, každá hra je evoluční kolo, ve kterém se váš individuální monster postaví proti pěti dalším monstrům. Vývojové kolo trvá přibližně 10 minut a výsledkem je jediný vítěz, kterého určí blockchain Litecoinu. Kryptomonsteři se vyvíjejí tím, že vítězí v evolučních kolech, automaticky spotřebovávají 30 % svých protivníků a jejich hodnota roste. Více se dočtete ZDE: https://dailyhodl.com/ (v EN)

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek H.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na