[Zprávy] CEO burzy Binance Zhao Changpeng – o kryptoměnu Tether budu mít vždy strach

0
(0)

CEO burzy Binance Zhao Changpeng se vyjádřil, že o kryptoměnu Tether bude mít vždy strach • Univerzita v Arkansasu otvírá vlastní Blockchain centrum, které by mělo pomoci lokální ekonomice • Rusko, Čína a USA jsou neustále pod palbou útoků ze strany hackerů • ICE zavede nové futures kontrakty pro Bitcoin na vlastní regulované platformě

CEO burzy Binance Zhao Changpeng se vyjádřil, že o kryptoměnu Tether bude mít vždy strach

Jedna z nejznámějších osob v kryptosvětě a zakladatel burzy Binance, Zhao Changpeng se na nedávné konferenci v Jižní Korei vyjádřil, že má o kryptoměnu Tether starost. Tím že je vázaná na fiat měnu USD, nemůže zaručit stabilitu. Je tomu zejména proto, že v minulosti bylo už několik velkých pádů měn a pokud by k takovému pádu došlo, Tether by ztratil nejen svou hodnotu, ale i podstatu.

Zhao Changpeng se vyjádřil na adresu Tetheru následovně:

„Jejich bankovní účty jsem pochopitelně neviděl. Nemůžu je uveřejnit, protože je velmi pravděpodobné, že pokud by se tak stalo, byly by tyto účty zavřené, a to si nemůžu dovolit.“

Více k tomuto tématu si můžete přečíst zde: news.bitcoin.com (v EN)

Univerzita v Arkansasu otvírá vlastní Blockchain centrum, které by mělo pomoci lokální ekonomice

Nově vytvořená instituce na Arkansaské Univerzitě bude zkoumat vliv Blockchainu na stát Arkansas. Zároveň bude cílem tohoto výzkumného centra vzdělávat lidi, zejména mladé studenty, o kryptoměnách, Blockchainu a nových technologiích spojených s tímto fenoménem.

Výzkumníci a učitelé na této škole věří, že Blockchain má obrovský potenciál, který zatím není využitý a může výrazně pomoci ekonomice tohoto amerického státu. Velký důraz se bude klást zejména na různé byznysové aplikace spojené s technologií Blockchain.

Celý článek v angličtině zde: cryptovest.com (v EN)

Rusko, Čína a USA jsou neustále pod palbou útoků ze strany hackerů

Hackeři jsou hrozbou stále a pro všechny. Své by o tom mohli říct hlavně již zmíněné velmoci (Rusko, Čína a USA), které jsou pod palbou útoků hackerů téměř neustále. Nejhorší na tom je, že počet takovýchto útoků stále výrazně stoupá.

Nejčastější jsou útoky na burzy, kdy uživatelé přicházejí o své kryptoměny, které si drží v peněženkách přímo na burze. Útoky za cílem zpronevěry kryptoměn z burzy se stále množí, a to právě na kryptoburzách se sídlem v Rusku, Číně a USA. Dokonce téměř každý třetí človek, který přišel během útoku na burzy o kryptoměny, pochází přímo z USA.

Počet takovýchto útoků narostl od roku 2016 téměř o 700 %. Toto číslo je enormní a pouze potvrzuje fakt, že kryptoměny jsou stále velkým lákadlem pro hackery.

Více podrobností naleznete v tomto článku: cryptovest.com (v EN)

ICE zavede nové futures kontrakty pro Bitcoin na vlastní regulované platformě

ICE (Intercontinental Exchange) vlastnící NYSE (New York Stock Exchange) se v pátek vyjádřila, že na trh přivede nový typ Bitcoin futures na své platformě. Bakkt, nová platforma vytvořená právě společností ICE, by měla vytvořit regulovaný a bezpečný prostor pro institucionální investory při koupi kryptoměn.

Více o ICE se můžete dozvědět v tomto článku: coindesk.com (v EN)

Další informace můžete načerpat i v našem článku o Starbucksu, který se tímto tématem zabývá podrobněji.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img