[ZPRÁVY] Bitcoin za 55 000 dolarů díky halvingu už v roce 2020 • Burza CoinBene ohlásila odstávku – uživatelé se bojí hacku

2
bitcoin

Bitcoin za 55 000 dolarů díky halvingu už v roce 2020 • Burza CoinBene ohlásila odstávku – uživatelé se bojí hacku • CTO Bank of America vůbec nevěří blockchainu • Počet Bitcoin ATM by měl až do roku 2024 výrazně růst

Bitcoin za 55 000 dolarů díky halvingu už v roce 2020

Nepochybně všichni čekáme alespoň na takový bull-run, jaký nastal v roce 2017. Avšak Bitcoin se v té době nacházel pouze v bublině, která byla bez debat odsouzena k prasknutí. A tak se i stalo. Rok 2018 a první kvartál roku 2019 nám přinášejí stále ta samá červená čísla. Avšak podle nejnovějších odhadů by cena Bitcoinu mohla někde mezi koncem roku 2020 a začátkem roku 2021 atakovat hranici až 55 000 dolarů. Má se tak stát díky halvingu, ke kterému by mělo přijít pravděpodobně v květnu roku 2020. Ptáte se, proč by cena tak najednou měla začít stoupat?

Neváhejte a klikněte na tento link, který obsahuje i odpověď na položenou otázku: bitcoinist.com (v angličtině)

Burza CoinBene ohlásila odstávku – uživatelé se bojí hacku

Kryptoměnová burza Coinbene dnes na svých stránkách informovala uživatele, že dnes bude na jistý čas odstavena (minimálně po celý dnešní den). I přesto, že obchodování touto odstávkou nemá být ovlivněno, tak mnoho uživatelů této burzy se bojí, že burza byla hacknuta. Vklady, ani výběry z této burzy aktuálně nejsou povoleny, což všem těmto „drbům“ ještě celkem úspěšně nahrává. CoinBene však nakonec vydalo prohlášení, že cílem této odstávky má být vylepšení platformy a ujišťuje, že všechny finance a kryptoměny na burze jsou v naprostém bezpečí.

Více o situaci na CoinBene se dozvíte zde: cointelegraph.com (v angličtině)

CTO Bank of America blockchainu vůbec nevěří

Catherine Bessant, CTO jedné z největších bank světa je přesvědčena, že blockchain má před sebou ještě dalekou cestu, pokud chce opravdu uspět. Myslí si, že pokud nedojde ke konkrétnímu využití blockchainu, je tato technologie pouze příliš opěvována velkými společnostmi. V podobném duchu se také například vyjádřila, že ji zajímá objem, s jakým se bude obchodovat nedávno spuštěná kryptoměna JPM coin. Catherine Bessant rovněž vysvětlila, že i tento pokus banky JP Morgan bude muset prokázat svou důvěryhodnost a potenciál. Svou pozici nejen vůči kryptoměnám, ale také blockchainu proto právem označuje jako medvědí a spíše pesimistickou (ve smyslu nedůvěry vůči nové technologii).

Více o jejím poměrně negativním pohledu na blockchain najdete zde: cointelegraph.com (v angličtině)

Počet Bitcoin ATM by měl až do roku 2024 výrazně růst

Počet ATM, ve kterých si přímo můžete zakoupit Bitcoin nebo jinou kryptoměnu, by měl údajně pořádně růst a to až do roku 2024. Alespoň tak to předpokládá nejnovější výzkum společnosti Research and Markets. Do roku 2024 by měly tyto ATM automaty umožnit zakoupit svým uživatelům Bitcoin či jiné kryptoměny až v hodnotě 183 milionů dolarů. Díky zvýšené poptávce by měl být o tuto službu zájem zejména v Asii. Ale jak se i píše v tomto výzkumu, zdali opravdu dojde k takovému růstu popularity kryptoměnových ATM bude záležet zejména od regulací, ale také od postoje politiků k této problematice.

Více o tomto tématu si můžete přečíst na následujícím linku: bitcoinist.com (v angličtině)

Co číst dále?

Důvod, proč Maximine Coin (MXM) v březnu vyrostl o 750 %

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Marek F.

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Mr. Nick NickyMagor Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Magor
Host
Magor

Já vůbec nechápu ty lidi co se bojí že je jejich burza hacknutá , lidi jsou opravdu jen ovce .Přeci když obchoduji tak mám na burze jen 10% z celkového portfolia jenomže ovce jsou tak tupé že oni tam mají celý svůj majetek a pak je odstávka burzy a třepou se jak ratlíci .Úplně stejný případ té kandaské burzy jak tam ten týpek poslal všech svých 20 bitcoinu aby je rozměnil na fiat měnu , ne ta piča hloupá tam nemohla poslat 5 bitcoinu vyměnit za fiat měnu až mi ta částka přijde na účet tak pošlu dalších 5 atd.… Číst vice »

Mr. Nick Nicky
Host
Mr. Nick Nicky

Mr.Magor nenadávej, neni to hezký…