[Zprávy] Bitcoin může dosáhnout 10 000 dolarů už příští měsíc • Připravuje Rusko kryptoměnu krytou zlatem? • Trumpův protikandidát chce udělat z Ameriky Bitcoin národ…

9
BTC

Bitcoin může dosáhnout 10 000 dolarů už příští měsíc • Připravuje Rusko kryptoměnu krytou zlatem? • Trumpův protikandidát chce udělat z Ameriky Bitcoin národ • Může být DogeCoin lepší investicí než samotný Bitcoin? • Mileniálové mají potenciál nadobro pochovat zlato • AT&T bude už brzy přijímat kryptoměny

Bitcoin může dosáhnout 10 000 dolarů už příští měsíc


Vše nasvědčuje tomu, že trend už byl oficiálně změněn a uptrend a býčí trh máme před sebou. Mírné korekce jsou samozřejmě stále pravděpodobné a v pořádku, avšak velký downtrend, nebo dlouhodobý pohyb do strany, se již nedá očekávat. Právě proto můžeme z krátkodobého hlediska předpokládat i velmi pozitivní scénář. Ten by mohl dovést cenu Bitcoinu až na hranici téměř 10 000 dolarů. Na tyto krátkodobé scénáře upozorňují například pánové Antony Pompliano nebo Tuur Demeester, kteří věří, že BTC již velmi brzy poroste. Stejně tak oba upozorňují i ​​na dlouhodobý potenciál kryptoměn.

Více informací o tomto tématu naleznete zde: bitcoinist.com (v angličtině)

Připravuje Rusko kryptoměnu krytou zlatem?

O tom, že Rusko hromadí zlato, už naše čtenáře informujeme delší dobu. Důvodů, proč tak činí, by mohlo být hned několik (od přípravy na krizi až po snahu o devalvaci dolaru). Jedním z dalších důvodů by mohlo být i využití zlata při vytváření nové kryptoměny. Jde zatím poměrně o velkou spekulaci, protože zlatem kryté kryptoměny jsou často spojovány s obrovskými předsudky. Všichni však víme, jaké problémy mají kryptoměny kryté jinými aktivy nebo měnami. Důkazem toho je i Petro (kryté ropou) nebo Tether (krytý dolarem). Právě z tohoto důvodu by rozhodnutí Ruska na vytvoření takové kryptoměny bylo více než zvláštní.

Více informací o této nové kryptoměně si můžete prohlédnout zde: ccn.com (v angličtině)

Trumpův protikandidát chce udělat z Ameriky Bitcoin národ

Volby prezidenta USA se pomalu, ale jistě, blíží a tak se začínají postupně objevovat i noví „uchazeči o tento post.“ Nových kandidátů by určitě mohlo být více než dost (například všichni asi víme o téměř zoufalém pokusu Johna McAfeeho). Trošku z jiného soudku je však kandidatura Erica Swalwella. Tento kalifornský reprezentant demokratů je totiž zaměřen nejen na Bitcoin, ale také na blockchain jako takový. Ve své kandidatuře už několikrát ohlásil, že v případě, že by se stal americkým prezidentem, snažil by se spustit jakousi blockchainovou revoluci v Americe. Už nyní přijímá Eric Swalwell dotace v 6 různých kryptoměnách na financování své kampaně. A podobně o kryptoměnách smýšlí i další prezidentský kandidát Andrew Yang. Trump se naopak na adresu kryptoměn nikdy nevyjádřil a pravděpodobně nemá v plánu tak učinit ani v blízké budoucnosti.

O tomto tématu se dozvíte více, pokud kliknete na následující link: ccn.com

Může být DogeCoin lepší investicí než samotný Bitcoin?

DogeCoin, kryptoměna která vznikla jako vtipná reakce na Bitcoin (a na kryptoměny jako takové, se může nyní zdát jako vhodná investice. I když je DogeCoin víceméně jen recese (tak se o něm vyjádřil i autor této kryptoměny), může být nyní DogeCoin vhodnější investicí než Bitcoin. Doge může mít před sebou totiž větší růst. Ukazuje na to zejména graf a indikátory. Pokud se podíváme na kryptoměnový pár DOGE/BTC, předešlé cenové akce nám ukázaly, že Doge může narůst až trojnásobně vůči Bitcoinu (z 35 Satoshi až na 100 Satoshi).

Pokud vás tyto indikátory zajímají, podrobnou technickou analýzu si můžete prohlédnout zde: ccn.com (v angličtině)

Mileniálové mají potenciál nadobro pochovat zlato


I když hovoříme pouze obrazně, tak podle zjištění ETF analytika preferuje generace mileniálů  mnohem více investice do kryptoměn než do zlata. Právě zlato by tak mohlo přijít o poptávku, protože investice zaměřené na udržení hodnoty by byly směrovány zejména do kryptoměn. CEO společnosti ETF Store, Nate Geraci, se navíc vyjádřil, že aktuálně až 90 % mileniálů preferuje investici do kryptoměn před investicí do zlata. Rovněž si myslí, že oficiální schválení a spuštění ETF by mohlo být pro kryptoměny doslova katapultem. Ty by po schválení SEC byly zařazeny i přímo do portfolia této společnosti.

Více o tomto tématu si můžete přečíst zde: ccn.com (v angličtině)

AT&T bude už brzy přijímat kryptoměny

Masová adopce přichází a je úplně jedno, jestli se to odpůrcům kryptoměn líbí, nebo ne. Stále více a více společností začíná přijímat kryptoměny jako způsob platby (i když možná ne úplně přímo). Tento mobilní gigant totiž navázal spolupráci s BitPay, která umožňuje platby prostřednictvím kryptoměn pro několik jiných velkých hráčů. Zákazníci této mobilní sítě tak  budou nově moci platit kryptoměnami za své telefonní účty. AT&T však nebude dostávat přímo kryptoměny. Pokud společnost BitPay obdrží platbu v digitální měně, smění ji za dolary, eura a podobně a ty následně zašle společnosti AT&T.

Více o společnosti AT & T a Bitpay se dozvíte zde: financemagnates.com (v angličtině)

Co číst dále?

Telegram by měl spustit TON ve třetím kvartálu 2019! Má být extrémně rychlý

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem dnešního přehledu zpráv je Marek F.

9
Komentujte

avatar
1 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PetrMichalSpaikPavelJindra Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Prvně musí potvrdit 6 až 6,5 jestli to půjde teď nebo z 10 to už je jedno ale pokud se vyšplhá na 12 tak už pod 8,6 nepůjde.
Do háje doufám v 6k ,nemám Btc ale ostatní jsem vysypal z 50% potrebuju Down ????. Mluví a myslí ze mně pozice takže trh udělá opak toho co všichni chtějí….do prdele . Dal bych si pár facek když vyssypeš BTCHABC na 350 pri nákupu 120 a teď je tam 420 .????a ta kurva leze pořád nahoru ….
Omlouvám se všem ta ty sprosté slova.
Jdu se ožrat…

Jindra
Host
Jindra

Chápu tě. Doteď si vyčítám, že jsem nenakoupil LTC když byl za 20 EUR. Životní chyba. Koupil jsem při 80 a dnes to vyskočilo na 90. Jen drobná radost.

Pavel
Host
Pavel

Moc to neřešte taky jsem se spálil když jsem koupil za 30 a když to bylo za 400 jsem neprodal a věřil slepě na 1000 😀

Petře když byla na 20000 nikdo si nemyslel že půjde na 3000 a taky šla

Jindro ltc vypadá konečně zdravě a klidně může jít na 100 až 110 škoda jen že ji to btc to možná zkazí, ale to už je jiná pohádka.

Petr
Host
Petr

Pavel …jenže podle 2 měsíčního grafu to nevypadá že by to BTC mělo pokazit . Naopak tj ukázkový návod příprava na výstřel k 11.6k high. No rad bych se pletl do pozice nejdu ale vše tomu nasvědčuje.
Kde teď jsou všichni ti věštci predpovidajici krach kryptoměn teď když je jich třeba tak zase básni o měsíci. ???

Michal
Host
Michal

Tady jsem Petře nebojte. Jsem v klidu a mám se dobře. Jak jste správně napsal, dokud se neudělá solidní vyšší dno nad 6500, je tento uptrend jen korekce v medvědím trhu. Mě by spíš zajímalo, jestli ti, co naředili pozice kolem 3200 se teď alespoň zbavují toho, co nakoupili navíc nad jejich původní plán nebo jestli jsou zaslepeni hamižností a mají strach, že by vystoupili moc brzo, přičemž by se tu pak litovali stejně jako jste tu předvedl Vy svým první příspěvkem. Ještě jste nedorostl v psychicky vyzrálého tradera. Místo toho, abyste měl radost, že Vám váš plán vyšel a… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Michale…… jsem na trhu už moc dlouho. Do trhu už 15 let nevkladam žádné peníze obchodují jen s tim co vydělávam. Nevysypal jsem vše zůstalo mi 150k xrp . A tam čekám na 1 usd dlouhodobě. I tak ale mám 80 % Portfolia prázdného protože na 200% mych titulu se seply prodeje. A ano jsem rád plán se splnil, tak jako jsem byl na podzim za hlupáka když jsem nabádal k nákupu krypta.Dokonce jsem tady psal nákupky a množství. Mimo to BTC neobchoduji . A samo že mám znovu nákupky níže ale to co trh předvádí je davové psychoza a… Číst vice »

Michal
Host
Michal

Je jedno, že jste na trhu už moc dlouho, z vašich příspěvků je naprosto jasné, že jste svoje emoce doposud neovládl, kdyby ano, nic takového, co jste tu napsal v prvním příspěvku byste nenapsal.

Petr
Host
Petr

Jsem někde úplně jinde než obyčejný obchodník jen díky tomu že nevkládám své peníze ale peníze vydělané z burzy proto riskují a věřte tolik co jsem vydělal za poslední 3 tydny to by vám hlava nepobrala, a to byla ironie že jsem prodal dřív než jsem měl. Nějakých dalších 50 % Navíc na to nehraju na každém vkladu beru 200% poté už do pozice nevstupuju nechlubí se ,radim . Dnes PHB na binance ráno jsem psal nové krypto vklad 1000k v korunách kolik tam je teď ? TFUEL vyprodaný na 19 50% profit ale high 24usdt ráno jsem o tom… Číst vice »

Spaik
Host
Spaik

moc to hrotite kluci…
od roku 2014 jsem neprodal a nevycashoval prakticky nic zpet na fiat…
resit ze jste zajebali a nenakoupili za 20 kdyz je ted 100 je z hlediska volatility krypta v horizontu nekolika let zbytecne…
za 10 let existence tohoto ekonomickeho odvetvi je neustale v rustu viz kapitalizace trhu 05-2009 vs 05-2019 …
Tak hodlujte a nebrecte… 😀