[Zprávy] • BTC nikdy nebude pod 6000 USD • Makro data také pro růst cen • a další novinky dne

2
bitcoin raketa

Stručné shrnutí hlavních dnešních událostí, aneb pokud nestíháte, zde najdete to nejdůležitější v kostce:

Trhy

Po sérii informací z USA, snížením úrokových sazeb počínaje a obchodní válkou konče, se Bitcion dostal zase nad 10 000 USD. Dokonce dnes atakoval i hranici 10 500 USD. To je růst o více, než 5% během jednoho dne. Tento nárůst ceny pomohl zbytku kryptoměnového trhu do zelených čísel, s 10 miliardami dolarů přidanými téměř přes noc k celkové tržní kapitalizaci. V případě Bitcionu se tržní kapitalizace blíží opět ke 200 miliard USD.

Kryptoměny

Technologie

Regulace

Burzy

Bitcoin už nikdy neklesne pod 6 000 USD

Bitcoin už nikdy neklesne pod 6 000 dolarů. Pokud by se to ale náhodou stalo, měli bychom nakupovat ve velkém, protože už se to nebude opakovat. Toto je závěr Timothyho Petersona, autorizovaného finančního analytika (CFA) a manažera fondů.

Studie: Bitcoin má všechny makro předpoklady pro velký růst

Společnost pro výzkum digitálních aktiv Delphi Digital tvrdí, že makroekonomické prostředí vytváří „dokonalou bouři“, která podněcuje zhodnocování cen BTC. Konsenzus centrálních bankéřů ohledně potřeby kvantitativního uvolňování pramení z geopolitické situace, formované zdlouhavým obchodním napětím mezi Spojenými státy a Čínou, zklamáním z růstu HDP v Německu a očekávaným otřesem z možného tvrdého Brexitu.

Tezos bude podporovat Truffle Dev nástroje

TQ Tezos se spojil s Truffle, společností stojící za Ethereem. V důsledku této spolupráce bude Truffle k dispozici i pro vývojáře Tezosu.

Busan v Jižní Korei byl vyhlášen zónou bez regulací pro blockchain developery

Vláda Jižní Korei prohlásila Busan za „bezregulační“ zónu pro rozvoj blockchainu, což je krok, který se dlouho očekával, ale nyní je formalizován jako součást většího liberalizačního tlaku. Zug ve Švýcarsku je považován za jeden ze vzorů této zóny. Druhé největší město v zemi podle počtu obyvatel bude hostit širokou škálu blockchainových projektů, týkajících se financí, veřejné bezpečnosti a cestovního ruchu. Ovšem není to úplné otevření trhu a netýká se to mezinárodních iniciativ. Očekává se, že investoři do roku 2021 přesunou do regionu 29,9 miliard wonů (25 milionů dolarů).

Bithumb chce přivést Korejce do EOS sítě

Bithumb, jedna z největších korejských burz podle vykazovaného objemu obchodů, se rozhodla, že Korejci nejsou v síti EOS dostatečně zastoupeni. Bithumb je jednou z prvních hlavních burz, které potvrdily svou schopnost pomoci uživatelům. Tento krok je podobný modelu rozhodování v kryptoburze Binance.

Co číst dále?

Bitcoin poráží akcie ve vyhledávání na Google

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
FilckaJakub Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jakub
Host
Jakub

Podezřele moc dobrých zpráv 🙂

Filcka
Host
Filcka

Bitcoin už nikdy neklesne pod 6 000 USD tento závěr napsal jeden z největších odborníků a samotný pacient z Jedličkova Ústavu Timothy Peterson .