Zkrachovalá Mt. Gox se chystá odškodnit jejich klienty

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Lidé, kteří přišli o své Bitcoiny (BTC) v kauze Mt. Gox by mohli obdržet zpět své peníze, protože bylo deklarováno, že se burza chystá vrátit zhruba 1,0 miliardu dolarů v BTC.

Téměř všichni krypto-nadšenci, obchodníci a investoři vědí o historii Mt. Gox. V roce 2014 přišla zpráva, že v důsledku útoku byla ztracena více než miliarda dolarů v krypto.

Uživatelé, kterých se kauza dotkla, mohou požádat o své ztracené Bitcoiny. Stačí vyplnit online formulář,ten umožňuje podání žádosti o peníze, které jsou vaše a jsou ztracené. Nástroj je k dispozici na webové stránce. Pokud jde o korporátní věřitele, proces zpětného získávání ztracených BTC bude k dispozici později.

Uzávěrka pro podání důkazů nároků je 22. Října 2018 (čas Japonska). Pokud nebude doklad o nároku uplatněn do zmíněné lhůty, může se stát, že se zruší nárok na odškodnění, proto buďte opatrní.

Koncem června 2018 bylo zjíštěno, že případ Mt.Gox zastaví konkurzní řízení. Mnozí investoři vydechli úlevou, protože by to znamenalo, že správce Nobuaki Kobayashi zastaví prodej BTC na burzách, což doposud mohlo značně cenu snižovat.

Máme se tedy na co těšit?

Zdroj: ethereumworldnews.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jak

A česky? Tohle je jak z robotickeho překladače.

spot_img