Zhao: Bitcoin může dosáhnout ATH až za 2 roky

4.8
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel jedné z největších kryptoměnových burz na světě, Changpeng Zhao, před nedávnem poskytl rozhovor, ve kterém prohlásil, že vzhledem k současné situaci na trhu můžeme očekávat ATH u bitcoinu až za dva roky. Co dalšího uvedl CZ?

Changpeng Zhao: Bitcoin na ATH až za 2 roky

Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao před nedávnem poskytl rozhovor magazínu The Guardian, ve kterém prohlásil, že bitcoin se může dočkat ATH klidně i za dva roky.

“Myslím, že vzhledem k tomuto poklesu ceny z dosavadního maxima 68 tisíc na 20 tisíc nyní bude pravděpodobně chvíli trvat, než se dostanete zpět. Pravděpodobně to bude trvat několik měsíců nebo několik let. Nikdo nedokáže předpovědět budoucnost.”

V rozhovoru také uvedl, že velké kryptoměnové projekty přežijí současné medvědí období. Co se týká malých projektů, ty by se mohly v průběhu několika měsíců dostat do potíží. Changpeng Zhao v rozhovoru dále uvedl:

“Ale víte, v roce 2018,2019, kdybyste lidem řekli, že bitcoin bude v roce 2022 20 000, by by velmi šťastní. V roce 2018/19 byl bitcoin 3 000 USD, 6 000 USD.”

CEO Binance v rozhovoru ujistil, že jeho burza má dostatečný kapitál a odborné znalosti k překonání problémů. Zatímco ostatní kryptoměnové burzy jako Coinbase či Crypto.com propouštějí své zaměstnance, Binance nadále rozšiřuje svůj tým.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 20 317 USD dle KMC.

Závěr

Navzdory současnému krvavému období na kryptoměnových trzích zůstávají velcí kryptohráči stále optimističtí. Mnozí z nich předpovídají po tomto bolestivém období opětovný růst. Další informace o vývoji kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách nebo na streamu.

Co si o současné situaci myslíte vy? Na celý rozhovor CZ pro The Guardian se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, napište nám do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý a zábavný obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin Horáček

Všechno je lež, Je to jako pohádka s tou největší jitrnici, kterou nikdo nikdy neviděl.

Janko

Pokud je vše lež, tak tedy logicky i tvůj příspěvek….

Wake up !!!

Horáčku, ty jsi ukradl Máchovi kouzelné sluchátko,že tolik víš ?!!!?
Ale jinak souhlas.
Je to pyramidozni Ponzi tunel.
Ale vydělat se dá, na těch Klokotech,co si vezmou půjčky na nákup krypta a pak nemají nic. Koupím je za pár drobných ,sakum prásk i se zubním kartáčkem. Jsem anděl spásy, raději mou vřelou nabídku, než exekuci. Takže za mě jsou hejlove zlatý důl !!!

Pepe

Něco si nastuduj a pak piš… Bitcoin je financni nástroj který bude zcela pochopen a implemetovat až dalšími generacemi. Současná generace neni dostatečně erudovaná a řeší stále aktuální cenu s vizí profitu a výměny za papírky a koupí si 3 místo 1 rohlíku resp. zhodnocení 300%. a ideálně za měsíc…
Osobně mám investováno do kryptomen ( Bitcoin,Etherum,Solana) mám to na Hardwerove peněžence a nepředpokládáme,že bych na to sahnul v horizontu 10-15 let. Je mi 50 a v 65 bych z toho chtěl profitovat pokojné stáří…

DejvLord

Vždycky když je medvěd tak se objevují lidé jako vy a vám podobní. A jak půjde cena níž spolu s vyklesávající ekonomikou a trhy tak budete sílit.
Pak se to ale zase zlomí a půjde to zase nahoru a časem budou i ty nové ATH. Krypto tu bude a nějaká recese/stagflace na tom nic nezmění. Maximálně to zpomalí.
Krypto a vše kolem je technologie která patří do budoucnosti. To že řada lidí to nevidí chápu.
I v 19. století byla řada odborníků/akademiků přesvědčená o tom že vše je již vynalezeno 🙂
A stejnak generace po generaci posouvá se náš vývoj vpřed. Stále rychlejším tempem.
Děda taky nechápe ty počítače a internety 🙂 Natož BTC. Ale to neznamená že je to odsouzeno k záhubě… Protože na jeho názoru nezáleží. O implementaci se starají mladší generace. Ty které tomu rozumí. A BTC a spol haní ve velné většině starší generace které prostě jen BTC a krypto nechápou a nemají ani představu co vše z toho může vzejít. Tito lidé taky ani nechápou plně internet.
Málo kdo je vůbec schopen využít potenciál internetu naplno…

FC Slaboj Višněhrad

Oni ti kritici často nehejtují BTC z technologických důvodů nebo z důvodu nepoužitelnosti takto hyperdeflační měny jako prostředku směny z ekonomických důvodů, ale vadí jim ta až extrémní neférovost jeho vzniku, resp. způsobu emise. V podstatě je to v jejich očích taková “soukromá centrální banka”, kde akorát místo deseti “židozednářů” 😀 sedí deset tisíc ajťáků připravených vyměnit svůj virtuální výtvor se zbylými sedmi miliardami lidí za jejich statky. Mezitím si samozřejmě něco uždíbne i pár milionů další včas naskočivších. A jako ono se s tím těžko polemizuje, když je to v podstatě pravda. Přít se můžeme akorát o to, jak moooc je to (ne)fér.

Neřeším teď altcoiny, tam je míra vychcanosti jejich tvůrců zpravidla extrémní (čest výjimkám).

DejvLord

To je možné. Má zkušenost je ale taková že většina tomu ani nerozumí. Nebo jen velmi povrchně a to je něco co nejde pochopit za jedno odpoledne po přečtení článku a wikipedie.
Ale beru že menší část má i jiné důvody proč to nemají rádi. 🙂

Radek Párek

Váš penis jsem taky neviděl a vím že ho máte…

Wake up !!!

Tak to jsi v prdeli,vole. V dnešní době LGBTQQIP2SAA

spot_img