Youtube hvězda tvrdí, že Bitcoin je tou nejlepší a nejdůležitější investicí

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Někteří možná o ní ještě neslyšeli. Youtuberka Michelle Phan, která aktuálně dosahuje skoro 9 milionů odběratelů, vyjádřila svůj velmi kladný postoj k Bitcoinu a kryptoměnám.

Hvězdná propagace Bitcoinu

Asijsko-americká youtuberka, která provozuje kanál se skoro 9 miliony odběrately a více než miliardou kliknutí na videa, nedávno vyjádřila svůj velmi kladný postoj k největší kryptoměně, Bitcoinu.

V nedávném rozhovoru si Phan popovídala o Bitcoinu a kryptoměnách celkem. Potvrdila, že s projektem Bitcoin je více nadšená, než když poprvé objevil Youtube. Dokonce uvedla:

„Bitcoin je pravděpodobně nejdůležitější investice, kterou můžete ve svém životě udělat.“

YouTube video

Hlavní důvod, proč youtuberka chválí Bitcoin, je jeho technologie. Tvrdí, že decentralizace umožňuje, aby se stala sama sobě vlastní bankou bez kontroly autorit. Dále uvedla, že Bitcoin doslova mění životy tisíců mladých lidí k lepšímu a jeho masové přijetí tak bude snadnější.

Není jedinou celebritou

Kladné postoje k Bitcoinu má i americký rapper Akkon, nebo třeba legendární skateboardista Tony Hawk. Akkon v rozhovoru pro rozhlas uvedl, že:

 „kryptoměny jsou ve skutečnosti mnohem stabilnější než fiat peníze.“

Akon, Hawk a Phan jsou však jen špičkou ledovce. Dodnes je známo, že finanční podíly v Bitcoinu a různých kryptoprojektech mají zainvestovány desítky celebrit v hodnotě několika milionů amerických dolarů.

Závěr

Pokud více celebrit bude podporovat Bitcoin a ostatní kryptoměny, může pak lehce dojít k dramatickému zájmu o tato digitální aktiva. Mladší generace by mohly přecházet na kryptoměny a došlo by k usnadnění masové adopce.

Co číst dále

Další masivní pohyby Bitcoinu – co se chystá?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: