Weiss Ratings – Bitcoin v roce 2019 dosáhne nového historického maxima!!! + Další predikce

6
ath

Máme tu nový rok a nedílnou součástí tohoto období jsou i různé predikce. V minulém roce jen málokdo předpověděl bear market – který nakonec snížil cenu BTC o 85 %. Jedním z mála obchodníků, kterým se to podařilo, byl René. I proto jsme se s ním spojili a dnes již své analýzy publikuje na Trading11.

Společnost Weiss Ratings ve svých prognózách pro rok 2019 vzpomněla i Bitcoin. Podle této firmy se můžeme těšit na zvýšenou adopci této kryptoměny a s ní spojené vytvoření nového historického maxima. Pokud se tato predikce naplní, Bitcoin bude muset narůst o minimálně 500 %!!! To zas bude FOMO. ?

FYI – Současná cena BTC se pohybuje kolem 4000 $. Bitcoin dnes zaznamenal slušnou pumpu a za posledních 24 hodin narostl o cca 5,5 %. Nejzajímavěji však vypadá Litecoin.

XRP předčí Bitcoin v kapitalizaci

Mezi další predikce společnosti Weiss Ratings patří BTC-XRP flippening. Firma Ripple se v roce 2018 soustředila hlavně na tvorbu finančních aplikací vhodných pro instituce a získala také několik důležitých partnerů.

V roce 2019 se prý můžeme těšit na BTC-XRP flippening – jev, při kterém tržní kapitalizace XRP překoná kapitalizaci Bitcoinu. Podobných predikcí v minulosti bylo mnoho a ani jedna se nepotvrdila. Jako jediné mělo reálnou šanci na flippening Ethereum, které se v roce 2017 dostalo opravdu blízko. Bitcoin však staví na více než 10leté tradici, má obrovské množství podporovatelů a sesadit tuto kryptoměnu z trůnu je téměř nemožné.

Každopádně, my v Kryptomagazínu XRP držíme palce. Ať vyhraje ten nejlepší! Pokud chcete vydělat na obchodování XRP, profesionální technické analýzy najdete tady.

Zdroj:
bitcoinist.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Samuel S.

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PetrLukášSalam Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Salam
Host
Salam

Aby XPR předběhla tržní kapitalizace BTC museli by všechny prachy z Bitcoinu přelet do XPR což by znamenalo sesazení z trůnu a pád Bitcoinu ,což osobně nevěřím. XPR je na trhu přes 40 miliard tokenu tak to by se Ripple musel kurevsky napumpovat v podstatě na úkor všech kryptoměn což by znamenalo všechno v červených číslech a Ripple v zelených .Ripple má jeden problém aby udělal pár procent zisk musí se do něj nalít pár miliard což znamená větší zátěž pro investory aby měli zisk na rozdíl od takového Bitcoinu kterému pár miliard zrobí stovky dolarů na rozdíl od XPR… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Bože můj salám nedelej tu ostudu….. mazej z burzy pryč zpět do školy ve druhe třídě se berou procenta a rovnice ……..

Petr
Host
Petr

Salám… kapitalizace btc je 75 miliard …ks kràt cena Kapitalizace XRP je 15 miliard …ks Krát cena Tzn abych zvedl cenu u obou o 10 % u xrp mi bude stačit jedna pětina financi než u btc . U btc k 10% nárůstu budu potrebovat 7.5 miliardy a u xrp pouze 1.5 miliardy . Takže přesně opačně než tady píšeš! To jen tak na okraj . I když takové myšlení je mylné . A svým způsobem by šlo zvednout nebo zhodit cenu i o 100% s daleko nižší částkou ale to je už spekulace . A nad tvé chápání.

Lukáš
Host
Lukáš

Prosím Vás… nemluvte o něčem čemu nerozumíte. Nic se přelévat nemusí !! Hezký den.

Lukáš
Host
Lukáš

Jestli někdo tvrdí, že je prakticky téměř nemožné sesadit bitcoin z první pozice, tak opravdu neví co napsal.

Petr
Host
Petr

Salám minusuj minusuj ….svou hloupost…. i když jako gagugo máš na to právo…..