Weiss Ratings – Bitcoin v roce 2019 dosáhne nového historického maxima!!! + Další predikce

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Litecoin díky PayPalu vzrostl o více než 10 % • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Hot news] PayPal nabídne kryptoplatby od roku 2021

Podle několika nově zveřejněných zpráv PayPal ve středu oznámil svůj vstup na trh kryptoměn. Zákazníci PayPal budou moci pomocí...

Máme tu nový rok a nedílnou součástí tohoto období jsou i různé predikce. V minulém roce jen málokdo předpověděl bear market – který nakonec snížil cenu BTC o 85 %. Jedním z mála obchodníků, kterým se to podařilo, byl René. I proto jsme se s ním spojili a dnes již své analýzy publikuje na Trading11.

Společnost Weiss Ratings ve svých prognózách pro rok 2019 vzpomněla i Bitcoin. Podle této firmy se můžeme těšit na zvýšenou adopci této kryptoměny a s ní spojené vytvoření nového historického maxima. Pokud se tato predikce naplní, Bitcoin bude muset narůst o minimálně 500 %!!! To zas bude FOMO. ?

FYI – Současná cena BTC se pohybuje kolem 4000 $. Bitcoin dnes zaznamenal slušnou pumpu a za posledních 24 hodin narostl o cca 5,5 %. Nejzajímavěji však vypadá Litecoin.

XRP předčí Bitcoin v kapitalizaci

Mezi další predikce společnosti Weiss Ratings patří BTC-XRP flippening. Firma Ripple se v roce 2018 soustředila hlavně na tvorbu finančních aplikací vhodných pro instituce a získala také několik důležitých partnerů.

V roce 2019 se prý můžeme těšit na BTC-XRP flippening – jev, při kterém tržní kapitalizace XRP překoná kapitalizaci Bitcoinu. Podobných predikcí v minulosti bylo mnoho a ani jedna se nepotvrdila. Jako jediné mělo reálnou šanci na flippening Ethereum, které se v roce 2017 dostalo opravdu blízko. Bitcoin však staví na více než 10leté tradici, má obrovské množství podporovatelů a sesadit tuto kryptoměnu z trůnu je téměř nemožné.

Každopádně, my v Kryptomagazínu XRP držíme palce. Ať vyhraje ten nejlepší! Pokud chcete vydělat na obchodování XRP, profesionální technické analýzy najdete tady.

Zdroj:
bitcoinist.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Samuel S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře