Webinář: Nejžhavější krypto trendy roku 2023

3.3
(3)

Zprávy a souhrny

Ivo Čechman
Ivo Čechman
Jsem dlouhodobým technologickým nadšencem do kryptoměn, kde se pohybuji už dlouhá léta. Mojí hlavní specializací jsou Decentralizované Finance.

Rok 2023 zatím odstartoval na kryptoměnách velice zajímavě a mnoha investorům přinesl zajímavé zisky. Dokonce takové, že se bitcoin umístil na první příčce nejziskovějších aktiv sledovaných v reportu Goldman Sachs. Co dalšího nás ve světě kryptoměn letos čeká? Právě to bych chtěl zhodnotit v dnešním článku na nejdůležitější trendy, které budou letos kryptoměny provázet a v navazujícím webináři zdarma, kde si rozebereme jejich možná řešení i konkrétní kryptoměny, které se na nich mohou svézt.

Firma Crypto Kingdom pro vás připravila webinář

Na nejžhavější trendy kryptoměn pro rok 2023 jsme připravili webinář! Zdarma se registrujete zde.

Trendy roku 2023

V roce 2022 se na trhu kryptoměn objevila celá řada problémů, a to na škále, která ve světě kryptoměn téměř nemá obdoby. Ať už mluvíme o problémech centralizovaných platforem jako Celsius či FTX, fondů jako Three Arrows Capital, nebo spíše decentralizovaných projektů jako Luna, škody byly vysoké.

A právě tyhle problémy odstartovaly první z trendů, které v letošním roce při investicích do kryptoměn stojí za to sledovat.

Regulace a bezpečnost

Minulý rok totiž provázela poměrně značná ztráta důvěry v kryptoměny (jak tomu často v období poklesu trhu bývá), ale tentokrát nejen v ně. Velký problém totiž byl i s centralizovanými platformami. A ty na rozdíl od ryze decentralizovaných projektů není zas tak složité regulovat.

Dle slov mnoha regulátorů se tak již v letošním roce dočkáme mnoha regulací a příprav dalších pro následující léta. Jmenovitě se jedná např. o evropské nařízení MiCA, oznámení Bílého domu z posledních dnů o přípravě regulatorních priorit, blížící se zakončení sporu mezi SEC a Ripplem a mnoho mnoho dalšího. S regulacemi tak v roce 2023 jistě musíme počítat. A zatím to vypadá, že budou primárně zaměřeny na centralizované služby, stablecoiny a potažmo emisi kryptoměn či jejich soukromí.

Rozvoj decentralizované infrastruktury

I nezávisle na regulacích však ztráta důvěry v centralizované platformy způsobila, že se část kapitálu přesunula k decentralizovaným řešením. A i zájem lidí se s decentralizovaným světem kryptoměn roste. Ač poté decentralizovaný svět kryptoměn ještě není v mnoha směrech tak uživatelsky přívětivý, za poslední léta zde vidíme velký vývoj.

A myslím si, že v letošním roce bude pokračovat mílovými kroky. Ať už se bavíme o self-custody peněženkách a infrastruktuře pro transakce či přímo o decentralizovaných financích a nových sofistikovaných nástrojích na nich, současné faktory napovídají, že by se této oblasti mělo dařit.

Webinář zdarma

Tím ale trendy rozhodně nekončí. Pokud vás tak zajímá, jaké další trendy v letošním roce budou hýbat trhem kryptoměn, i jak na ně plánuji reagovat, doražte na webinář zaměřený na trendy roku 2023. Ten je úplně zdarma a proběhne již tuto středu, 01.02. od 19:00.

Dotkneme se tam jak těch nejdůležitějších trendů, tak i oblastí a jednotlivých kryptoměn, které mají v současnosti velkou šanci na úspěch. Nezůstaneme tak jen u bitcoinu, ale dotkneme se právě i projektů ze světa altcoinů, decentralizovaných financí, NFTs, nových technologií jako AI a mnoha dalšího.

Na webinář se zdarma přihlásíte pod tímto odkazem!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: